Під час війни з Росією загинули двоє черкаських військових

Під час війни з Росією загинули двоє черкаських військових

Під час війни з Росією загинули двоє черкаських військових
Колаж Суспільне, фото Черкаського обласного ТЦК

У боях з російськими окупантами загинули двоє військових родом із Черкащини. Про це повідомили у Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

За наявною інформацією, під час бойових дій у Києві загинув 20-річний старший солдат Андрій Задорожний, уродженець Черкащини:

"Курсант навчального курсу військового гуманітарно-лінгвістичного факультету Військового інституту КНУ ім.Т.Шевченка. Вірний військовій присязі, загинув у бою в Києві".

Також 26 лютого при виконанні службових обов'язків загинув лейтенант Юрій Сирота, 1990 року народження, теж родом із Черкащини. Чоловік був заступником командира з морально-психологічного забезпечення роти охорони батальйону охорони військової частини.

Що відомо

  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок