Українці вийшли на мітинг у Домінікані, бо не можуть повернутись додому

Українці вийшли на мітинг у Домінікані, бо не можуть повернутись додому

Ексклюзивно
Українці вийшли на мітинг у Домінікані, бо не можуть повернутись додому
Суспільне

Три десятки українських туристів вийшли на мітинг у Домініканській республіці. Перекривали рух автівок на центральній вулиці Пунта-Кани протягом півтори години, бо не можуть повернутися до України.

Туроператор не може надати можливості зворотного вильоту. Туристів, які мали б вилетіти ще 24 лютого, вже почали виселяти з готелів, куди їх переселили по завершенню туру. Дехто почав купувати квитки на літаки власним коштом. У Домініканській республіці залишаються 3 тисячі українських туристів, що хочуть потрапити додому.

Українські туристи вийшли на мітинг у Домінікані
Українські туристи вийшли на мітинг у Домінікані. Суспільне

"Я із міста Київ. Я тут перебуваю із 16 лютого і мала покинути країну 26 лютого. Останні два дні нам AnexTour сказав, що переселяє нас у безкоштовний готель. Далі перебування в цій країні залишається невідомим", - говорить жителька Києва Анастасія Сволодіна.

За словами громадянки України Юлії, що також перебуває у Домінікані, її виселяють надвір, бо туроператор вже не платить за проживання.

"Наразі 3 тисячі українців у Домініканській республіці, які не знають, що їм робити, є люди з дітьми, вагітні жінки. На цей час, за вчорашніми даними, це 1600 доларів на двох за квитки, це тільки коштує перетин з Домінікани до Німеччини", - розповідає Юлія.

Наразі 3 тисячі українців перебувають у Домініканській республіці
Наразі 3 тисячі українців перебувають у Домініканській республіці. Суспільне

"Представник посла України нам сказав, чекайте, ми нічого вирішити не можемо і вступати в суперечку з туроператором теж не будемо. У день кажуть платити по 30 доларів з особи. Ми мовчимо про ціну квитків, ми платили за це все. Та по фігу на ці гроші, заберіть нас додому. Я приїду додому, візьму зброю і битиму росіян. Російський корабель – пішов на…", - говорить учасник мітингу, громадянин України Дмитро Корольов

Він додав, що якщо це питання не вирішиться, люди знову вийдуть на мітинг.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок