"Не може бути двох точок зору": театр російської драми ім. Лесі Українки змінив назву

"Не може бути двох точок зору": театр російської драми ім. Лесі Українки змінив назву

"Не може бути двох точок зору": театр російської драми ім. Лесі Українки змінив назву

Тепер він називається "Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки". Про це заявив Михайло Резнікович, генеральний директор і художній керівник театру.

"У ці тривожні дні я переконаний, що не може бути двох різних точок зору щодо того, що відбувається сьогодні в Україні. Не може бути двох різних точок зору і щодо офіційного оформлення вже давно визрілого у колективі театру рішення про зміну назви Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки", — написав він.

Попередню назву театр носив майже 100 років.

Також у зверненні працівників театру, яке опублікували на офіційному сайті, йдеться, що частина колективу лишилася працювати у театрі, у Києві, хтось виїхав евакуаційними потягами, хтось залишається у бомбосховищах, а хто має сили — бере безпосередню участь в героїчній обороні Києва.

Працівники театру, які наразі залишилися у Києві, написали:

"Ми підтримуємо рішення керівника театру щодо зміни назви театру. Весь колектив вболіває за ЗСУ і всіляко допомагає подолати ворога. Наші працівники вступають до лав тероборони, перераховують кошти, здають кров та волонтерять. Разом ми сила. Слава Україні!"

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад