Війська Російської федерації можуть намагатися глушити зв'язок, інтернет і телебачення у прифронтовій зоні, щоб дезінформувати людей. Українців закликають довіряти лише офіційним джерелам.
Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації у Telegram.
За повідомленням, війська РФ можуть глушити зв'язок, щоб повідомляти про здачу військ і капітуляцію України, аби схилити людей здатися.
"Українська армія, сили територіальної оборони захищають вас. Довіряйте лише офіційним каналам зв‘язку. Це сайт, Facebook та Telegram адміністрації, офіційні ресурси центральних органів влади України", — йдеться у повідомленні.
Що відомо
- Вранці 28 лютого українська делегація прибула в район українсько-білоруського кордону для участі в переговорах з представниками Російської Федерації. Ключова мета переговорів припинення вогню та повний вивід військ РФ з України. Від України у перемовинах беруть участь, зокрема міністр оборони Олексій Резніков та голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
- За оперативними даними Міністерства охорони здоров'я, з початку повномасштабної війни Росії проти України загинули 352 мирних громадян, з них 16 – діти.
- За даними Міноборони, за час війни російська армія втратила в Україні близько 5300 людей.
- Генштаб ЗСУ, що станом на 13:00 27 лютого російські війська завдали п’ять авіаційних та 16 ракетних ударів по території України.
- Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі. Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні.
Читайте також
Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії
Захоплення Бердянська, нічні обстріли та бої за Київ. Вторгнення РФ в Україну, день п'ятий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!