Випадків мародерства на Черкащині не було — поліція

Випадків мародерства на Черкащині не було — поліція

Випадків мародерства на Черкащині не було — поліція
Фото Нацполіції області

У Черкаській області станом на 28 лютого не зафіксували жодного випадку мародерства. Про це повідомила речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.

За словами речниці, за п’ять діб на території Черкаської області не зареєстрували жодного факту мародерства.

"У мережі ширяться чутки, що на Черкащині є багато фактів мародерства. Однак дана інформація не відповідає дійсності. Усі підозрілі люди перевіряються працівниками поліції", — прокоментувала Зоя Вовк.

Зоя Вовк закликала черкащан продовжувати повідомляти поліцейських про підозрілих людей, техніку, мітки та залишені предмети.

"Поліція і правоохоронні органи повністю контролюють ситуацію в області. Усі підрозділи працюють цілодобово. На вулицях населених пунктів максимальна кількість піших та мобільних патрулів", — сказала речниця.

Що відомо

  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив голова ОДА Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок