У Кропивницькому закрили спортивно-оздоровчий комплекс через порушення правил карантину

У Кропивницькому закрили спортивно-оздоровчий комплекс через порушення правил карантину

У Кропивницькому закрили спортивно-оздоровчий комплекс через порушення правил карантину

Два адмінпротоколи за порушення правил карантину склали поліцейські на спортивно-оздоровчий комплекс на вулиці Короленка у Кропивницькому. Про це Суспільному розповів поліцейський Юрій Пантюхов.

Об 11-й годині поліцейський Тарас Лебідь прийшов з перевіркою в спортивно-оздоровчий комплекс. За підрахунками поліцейського, там разом з персоналом перебували десять людей. У басейн та тренажерний зал знімальну групу Суспільного не пустили. На камерах відеоспостереження видно, що у басейні плавали двоє людей. Поліцейські склали адміністративні протоколи за порушення правил карантину.

''Спортивно-оздоровчий комплекс відчинений, працює фітнес-центр, тобто люди займаються. Ми склали адміністративний протокол „Про порушення карантинних норм” і будемо зачиняти цей спортивний заклад’’, - розповідає поліцейський Тарас Лебідь.

Директор спортивно-оздоровчого комплексу Гарік Хачатарян говорить, клуб закрили вісім днів тому. "З 12 березня 2020 року згідно постанови Кабінету міністрів ми закрили наш клуб і весь інвентар здали на безоплатне користування громадській організації "ФанКлуб".

За словами виконувача обов’язків керівника громадської організації "Фан Клуб" Артура Полянського, у спортивно-оздоровчому комплексі займаються тільки члени цієї організації. "Інших осіб ми сюди не допускаємо. Людина має право вибору – або відвідувати, або не відвідувати. Тиснути на людину – це, вибачте, порушення Конституції. Членами нашої громадської організації постійно здійснюється прибирання, провітрюється приміщення, промиваються кутки, тренажери обробляються, закуповуємо всі матеріали самостійно, за свій рахунок’’.

Начальник відділу превенції Кропивницького відділу поліції, Юрій Пантюхов розповів про відповідальність за порушення правил карантину. ‘‘Санкція статті передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподаткованих доходів громадян. Це від 17 до 34 тисяч гривень. Це вже буде розглядати суд’’.

Юрист Еміль Багірян пояснює, в якому випадку на громадську організацію чекають штрафні санкції. "ФанКлуб" позиціонує себе як громадська організація, потрібно з’ясувати, чи надає ця громадська організація якісь послуги фізкультурно-оздоровчого характеру. А суд вже вирішить, чи вбачаються ознаки порушення постанови Кабінету міністрів та Верховної Ради в цьому випадку''.

Протокол поліція направить до Кіровського райсуду в Кропивницькому.

На початок