У Бердянську російські військові захопили всі адмінбудівлі

У Бердянську російські військові захопили всі адмінбудівлі

У Бердянську російські військові захопили всі адмінбудівлі
Фото: BRD24

Ввечері 27 лютого у будинок Бердянського виконкому зайшли озброєні військові, представились солдатами РФ та проінформували, що всі адмінбудівлі міста під їхнім контролем. Також вони взяли під контроль міськраду.

Про це повідомив в.о. міського голови Бердянська Олександр Свідло у своєму відеозверненні.

"Нам було запропоновано продовжити свою роботу, але під контролем озброєних людей. Вважаючи, таку пропозицію неприйнятною, тому ми всім складом полишили будівлю. Продовжуємо працювати та координувати роботу оперативного штабу дистанційно", - сказав Свідло.

Раніше він повідомив, що у центр міста на в’їзді з боку Азовського заїхала група військової техніки та проїхала вздовж всього Мелітопольського шосе.

У коментарі Громадському журналістка із Бердянська розповіла, що російські військові зайшли у місто 27 лютого з двох сторін.

"Вони почали ходити всіма районами міста, БТР їхали, і піхота поруч ішла. Люди почали знімати це та викладати в інтернет. Писали, що голодні, шукають їжу. Люди виходили до них і питали, навіщо вони прийшли. Солдати сказали: "Ми мирне населення не чіпаємо, але якщо нам чинити опір — ми стріляємо на ураження". Увечері вони зайшли до міськвідділу поліції, потім до виконкому, а потім до частини ДСНС", — сказала журналістка.

Вона зазначила, що окупанти відключили телебачення у місті. Повідомляється також, що вороги зайняли будівлю телеканалу "ТБ Бердянськ", який належить народному депутату та впливовому місцевому бізнесмену Олександру Пономарьову. Пономарьов останніми днями не робив офіційних заяв. Як і колишній міський голова Валерій Баранов (він з'явився в мережі лише 27 лютого).

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок