Одяг, постільну й спідню білизну та взуття, а також продукти й воду приносять до Ужгородської школи №6. За словами директорки школи Марії Гринчук, в спортивній залі та класах розгорнули близько 100 спальних місць для вимушених переселенців. У їхній школі з 8-ї години ранку й до 20-ї працівники школи, учні та батьки сортують одяг та приймають усе, що приносять люди.
Ужгородка Наталія Надь до школи №6 приносить речі уже втретє.
"Багато дитячого одягу будемо відвозити в Совине гніздо, тому що тут уже нема куди нести. Теплий одяг для дорослих, штани, взуття. Усе, що змогли, від себе відділили. Теплі ковдри, подушки, щоб були і для дітей. З чоловіком, з сестрою, усі близькі, хто зміг, ми скидаємо все в машину й розвозимо куди треба. Надіємося, що буде все добре. Ми, дійсно, підтримуємо нашу країну, наших переселенців. Нам усім важко. Є багато рідних, багато знайомих", — розповіла Наталія Надь.

Усе, що люди приносять до цієї школи, сортують учні та батьки. О 8-й ранку прийшла сортувати одяг і Андріана Горак.
"Ми сортуємо речі, щоб були чоловічі, дитячі, жіночі, все окремо, шапки, взуття, тобто зараз ми це сортуємо тут, а потім це все буде ще сортуватися і за розмірами й після того, як зателефонують, що ці речі потрібні, ми відразу будемо відвозити. Такий час, що треба допомагати всім. Я роблю те, що можу. Учора я привезла сюди речі, воду, продукти. Сьогодні надійшло повідомлення в групу, бо моя дитина тут навчається в школі, що потрібна допомога, що потрібні вільні руки, тому зранку я вже тут", — розповіла Андріана Горак.

Директорка Ужгородської школи №6 Марія Гринчук розповіла: одяг, продукти та воду приносять сюди впродовж дня.
"Найбільше — це з обіду й до вечора. Учора такий великий наплив був, подвір'я було заповнене машинами та людьми. Люди, дійсно, до 20-ї години приходили не зупиняючись, ми не мали часу присісти. Приносять багато подушок, багато теплого одягу якраз. Приносять матраци, бо вчора робили сполох, що потрібні матраци. Приносять покривала, засоби гігієни та харчі. Усе, що ми просимо, реакція миттєва. Дещо у нас учора забрали й переносили в інші пункти, де розселяли людей, тому що тут ще нема поселених людей", — розповіла директорка школи.

За словами Марії Гринчук, у їхній школі розгорнули близько 100 спальних місць на другому поверсі в класах та спортивній залі для тимчасових переселенців. Також окремо зробили ігрову кімнату. Для зберігання продуктів виділили окрему кімнату.
Що відомо:
- В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії.
- Підрив нафтобази під Києвом, посилені санкції ЄС та США. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн.
- На Закарпатті на базі ОДА створили військову адміністрацію.
- Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.
- У зв’язку з агресією Росії та запровадженням воєнного стану на території України діє обмеження на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.
- Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про мітки на дорогах.
- "Я хочу захищати свою Україну!" — добровольці і резервісти звертаються до Ужгородського військкомату.
- 315 людей за добу здали кров у Закарпатській обласній станції переливання.
- Вимушених переселенців з регіонів України поселили в гуртожитках Ужгородського університету.