Херсонська ОДА оприлюднила інформацію щодо ситуацій у районах області

Херсонська ОДА оприлюднила інформацію щодо ситуацій у районах області

Херсонська ОДА оприлюднила інформацію щодо ситуацій у районах області
Суспільне Херсон

Херсонська обласна державна адміністрація оприлюднила інформацію у районах станом на 09:00.

Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

  • Генічеський район: Стрілянина та активні бойові дії відсутні. В Новотроїцькому відновлено електро- та водопостачання. Однак в деяких прилеглих населених пунктах вони досі відсутні.
  • Скадовський район: Стрілянина та активні бойові дії відсутні. Всі системи забезпечення працюють. Інформації щодо пошкоджень на мережах немає. В деяких населених пунктах задіяні місцеві мукомельні та маслобійні агрегати для забезпечення основною продукцією.
  • Бериславський район: Стрілянина та активні бойові дії відсутні. Всі системи забезпечення працюють. Працюють аптеки, продуктові магазини, лікарні та інші важливі структури. Відновлено подачу електроенергії до багатьох сіл. Інтернет, зв’язок в нормі. Всі перебої з водою в ОТГ вирішуються на місці своїми силами. Підвоз продуктів є.
  • Каховський район: ведуться бойові дії в районі Козацьке-Веселе. Великі переміщення військової техніки. Всі системи забезпечення працюють. Перебоїв з подачею води, електрики, газу немає. Відкриті магазини, аптеки, лікарні. В Таврійську частково відсутнє електропостачання, магазини та аптеки також працюють частково. В Горностаївці немає підвозу хліба, запустили свій млин. В Любимівці проблеми з підвозом хліба. Всі лікарні працюють. Продовжуються переміщення техніки через район.
  • Херсонський район: в Новій Маячці, через зупинку насосів, піднявся рівень ґрунтових вод. Східний мікрорайон знеструмлено вже третю добу. Сьогодні планується виїзд аварійної бригади для підключення живлення хоча б частково. Селище Антонівка повністю знеструмлене, без газу та можливо без води. Пошкоджено водогін між Молодіжним пляжем та мостом. Вода стікає по вулицях. газо- та електропостачання. Можливість відновлення поки відсутня через активні бойові дії. Є інформація про загиблих в самій Антонівці, але перевірити немає можливості. На місце служби не виїжджають. По місту Херсону частково працюють аптеки та продовольчі магазини. Лікарні працюють.
  • ДСНС: здійснено виїзд на пожежу у Великій Лепетисі – горів житловий будинок. Пожежу погашено. Загоряння сухостою в районі Берислава. Також усунено вночі.
  • У Херсоні 1 випадок пожежі в покинутому житловому будинку по вул. Фонвізіна 57.
  • Також при пересуванні колони техніки в районі с. Петропавлівка було обстріляно операторську кабіну в автозаправній станції. На момент влучання в ній люди були відсутні. Постраждалих немає.

Що відомо:

Читайте також:

На початок