Увага! Повітряна тривога! - Тернопільська ОДА

Увага! Повітряна тривога! - Тернопільська ОДА

Увага! Повітряна тривога! - Тернопільська ОДА
Фото: Суспільне Тернопіль

Заступник директора обласного департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту населення Володимир Фаріончук повідомив, що наразі сигнал повітряної тривоги на Тернопільщині зняли.

О 16:09 лунали сирени в Тернополі. Оголосили повітряну тривогу! - Тернопільська ОДА.

На Тернопільщині запровадили комендантську годину з 22.00 до 6.00. Про це повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Це означає:

  • заборону громадянам перебування з 22.00 год. до 06.00 годин на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень,які будуть надаватися виключно працівникам підприємств та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста;
  • заборону руху власного транспорту.

"Але це не привід для паніки. Станом на на 15:30 ситуація на Тернопільщині стабільна і контрольована! Дякуємо нашим Збройним Силам за мужню боротьбу! Нагадую ще раз, сигнал для населення - звук сирени! Ми знімаємо всі інформаційні знаки і таблички - назви міст, селищ, вулиць. Це заходи безпеки, не фотографуйте і не панікуйте. Якщо ви побачили техніку без розпізнавальних знаків, Не пишіть про це в чати, повідомляйте одразу українським військовим на гарячі лінії ЗСУ. Телефон Міністерства оборони та ЗС України 0 800 50 04 42, 380 93 101 3100 СБУ. Прошу виконувати законні вимоги правоохоронців на блок-постах! Зараз співробітники поліції несуть там службу, проводять перевірки документів та оглядають транспортні засоби. Можуть виники затори на в’їздах та виїздах з населених пунктів. Прошу з розумінням поставитися до таких дій силовиків у період військового стану та виконувати усі їхні законні вимоги. Ми включили у Тернополі вуличне радіо! Там звучатимуть наші повідомлення про те, як треба себе поводити і заклики не панікувати. Працюють наші гуманітарні штаби, які допомагають людям, що їдуть до нас з областей, де ведуться активні бойові дії, ми поселяємо і можемо забезпечити харчами. Закликаю не панікувати, не поширювати недостовірну інформацію", - каже Труш.

Що відомо

  • Правоохоронці звертаються до жителів області виконувати законні вимоги на блокпостах
На початок