На Львівщині повітряну тривогу в обід оголосили через російський Су-25

На Львівщині повітряну тривогу в обід оголосили через російський Су-25

На Львівщині повітряну тривогу в обід оголосили через російський Су-25
Ілюстація/Фото: ЛМР

Пообіді, 25 лютого, на Львівщині оголосили повітряну тривогу через штурмовий літак Росії Су-25. Про це під час брифінгу повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

Сигнал системи сповіщення пролунав о 12:22. Тоді мешканців області закликали терміново пройти до укриттів. За словами Максима Козицького, повітряну тривогу оголосили через російський штурмовий літак Су-25. Він порушив повітряний простір України і летів у сторону Львівщини. Удару по Львову й Львівській області не було.

За словами начальника управління оперативно-чергової служби, оповіщення та зв'язку Миколи Сеня, після сигналу сирен потрібно ввімкнути телевізор, радіо чи телефон та прослухати повідомлення, яке транслюватимуть протягом 5 хвилин. Так ви дізнаєтеся, що трапилось та що робити в цьому випадку. Якщо ви пропустили повідомлення, необхідну інформацію можна дізнатись, зателефонувавши за номером 0 800 600 491. Ця послуга безкоштовна.

Що відомо

  • У разі, якщо з певних причин не працюватиме лінія "103", львів'яни та мешканці області зможуть викликати бригаду екстреної допомоги за резервними номерами: 293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25.
  • У Львівській області готуються приймати біженців. Для цього облаштовують приміщення гуртожитків та шкіл.
  • Школи Львова перевели на дистанційне навчання, садочки працюють в черговому режимі. У місті черги за пальним, ліками та поблизу банкоматів.
  • Представники місцевої влади закликали мешканців за можливості залишатись вдома та перевірити найближче укриття. Особливо пильними радять бути тим, хто проживає поблизу військових об'єктів. Про ситуацію на Львівщині представники місцевої влади повідомили у екстреному зверненні під час брифінгу.
  • На Львівщині атакували три об’єкти. Це військові частини у Бродах, Новому Калиневі і Кам’янка Бузькій. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту комунікацій та внутрішньої політики Дмитро Посипанко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок