Запоріжець організував пункт збору допомоги для військового шпиталю

Запоріжець організував пункт збору допомоги для військового шпиталю

Запоріжець організував пункт збору допомоги для військового шпиталю
Фото: Суспільне Запоріжжя

Житель Комунарського району Запоріжжя Олег Кучер створив пункт гуманітарної допомоги для запорізького військового госпіталю. Намет поставив у сквері імені Гагаріна, біля колишнього клубу "Леомакс". Працює він з 8-ої до 20-ої години.

Олег Кучер каже: побачили на сторінці госпіталю у Фейсбуці повідомлення про потреби й вирішили допомогти.

гуманітарна допомога
Олег Кучер. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Ми з дружиною поміркували, що ми знайдемо у себе, однією машиною відвеземо – сенс? У групах Фейсбука написали, поставили намет. Ось, сьогодні вже 3 машини завантажених відвезли. Найбільше зараз потрібні: одноразовий посуд, вилки, тарілки, ложки, зубні паста та щітка, ліхтарики, батарейки. Люди підходять, запитують, ми кажемо, що збираємо допомогу. І приходять з речами, хто що може, у кого що є", - каже він.

гуманітарна допомога
Фото: Суспільне Запоріжжя

Волонтерка військового госпіталю та голова громадської організації "Запорозькі берегині" Олена Шевчук розповідає: 24 лютого допомогу до медзакладу шестеро людей, зараз допомагає чи не все місто.

"До нас долучаються багато людей. Ми весь час пишемо, що потрібно привезти, координую весь волонтерський рух, який сьогодні біля Запорізького шпиталю. Люди неймовірні. Стільки людей об’єдналося разом і це наша перемога сьогодні взагалі", - розповідає вона.

гуманітарна допомога
Олена Шевчук. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Перша і нагальна потреба для всіх нас – це спокій. Вірте в ЗСУ, ми воюємо, госпіталь мобілізувався, ми готові надавати пораненим термінову медичну допомогу. Друге – переходьте всі на українську мову, "русня" не розуміє української, це є лакмусовим папірцем для всіх українців. Дуже нам допомогли клінічні лікарні Запоріжжя: в частності, 5 обласна, університетська клініка. Фахівці приїжджають, ми оперуємо, стабілізуємо", - каже командир Запорізького військового госпіталю Віктор Писанко.

гуманітарна допомога
Віктор Писаренко. Фото: Суспільне Запоріжжя

Нині військовому госпіталю потрібні генератори і медичне обладнання, каже Віктор Писанко. Про інші необхідні речі можна дізнатися на Фейсбук-сторінці Запорізького військового госпіталю.

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок