Закарпаття прийняло 12 тисяч українців з інших регіонів

Закарпаття прийняло 12 тисяч українців з інших регіонів

Закарпаття прийняло 12 тисяч українців з інших регіонів
Фото: Закарпатська ОДА

Закарпаття прийняло 12 тисяч українців з інших регіонів країни. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Петро Добромільський.

"Зараз на територію області заїхало близько 10 тисяч людей, які вже розселені у приватному секторі. Близько 2000 людей прямують, і розселяються, в тих локаціях, які визначені обласним штабом. Здебільшого це об’єкти шкільної інфраструктури. У нас підготовлений автобусний парк, який забезпечений необхідними нафтопродуктами. Повідомлені усі служби. Зараз ми всі їх очікуємо, облаштовуємо для прийому громадян приміщення, докладаємо всі зусиль для того, аби вони мали хоча б елементарні речі, їжу, питну воду. Сьогодні у нас є розгалужена система колцентрів: обласний, 6 районних, а також в кожній ОТГ цілодобово працюють спеціалісти, які приймають заявки на розселення, аби люди не чекали і мали де зупинитися", — відзначив заступник.

Також Петро Добромільський подякував всьому населенню Закарпатської області, яке активно допомагає у розселенні людей і їх прийманні у громадському секторі.

Що відомо:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок