У Авдіївці та Краматорську ліквідують "мітки" окупантів та копають окопи

У Авдіївці та Краматорську ліквідують "мітки" окупантів та копають окопи

У Авдіївці та Краматорську ліквідують "мітки" окупантів та копають окопи
Жителі Донецької області всіма можливими силами долучаються до боротьби проти російської армії, фото: Кириленко

Жителі Донецької області всіма можливими силами долучаються до боротьби проти російської армії. Про це повідомляє голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко.

"В Авдіївці затримали диверсанта, який малював позначки поблизу об'єктів критичної інфраструктури. Закликаю кожного жителя області бути пильним, адже диверсанти діють і в інших містах", — написав Павло Кириленко.

Кириленко зазначив, що три ворожі мітки (усі - в районі об'єктів критичної інфраструктури) знешкодили жителі Краматорська. Про підозрілі написи вони повідомили правоохоронців та військових.

"До оборони України долучитися може кожен. Краматорці та маріупольці, копали сьогодні окопи та будували укріплення, у Святогірську організували спільні з поліцією патрулі, у Маріуполі розгорнули потужний штаб допомоги нашій українській армії; у Маріуполі, Краматорську та Бахмуті здавали кров. Такий згуртований народ перемогти неможливо!", — заявив Павло Кириленко.

Нагадаємо, що кіберполіція створила спеціальний бот @ukraine_avanger_bot для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах. Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.

Що відомо

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок