У Львові запровадили комендантську годину: транспорт курсує до 21:00

У Львові запровадили комендантську годину: транспорт курсує до 21:00

У Львові запровадили комендантську годину: транспорт курсує до 21:00
Суспільне Львів

У Львові запровадили комендантську годину. У місті змінить години роботи громадський транспорт. Він курсуватиме до 21:00. Про це повідомили у Telegram-каналі "Львів. Оперативно".

Там також повідомили, що укриття мають бути відкритими. Зараз важливо перевірити, чи відкриті ці приміщення та підготувати їх для тимчасового сховища.

Усі комунальні та аварійні служби міста працюють у штатному режимі. Світло, вода, газ подаються в будинки без перебоїв.

"Якщо ви побачите незрозумілі позначки у доступному місці — зафарбуйте. Якщо помітили такі позначки на даху — повідомте Гарячу лінію міста (15-80). Районні адміністрації мають доручення оперативно зафарбовувати будь-які незрозумілі позначки на будинках", — повідомили у Telegram-каналі "Львів. Оперативно".

Що відомо

  • У Львівській області запроваджують комендантську годину. Вона діятиме з 22:00 до 06:00 години ранку від 25 лютого. Про це повідомив на брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький.
  • У Рівному 25 лютого пролунали два вибухи – обстріляли аеропорт "Рівне". Сталося це 25 лютого близько 6 години ранку.
  • На Львівщині 24 лютого атакували три об’єкти. Це військові частини у Бродах, Новому Калиневі і Кам’янка Бузькій. Про це Суспільному повідомив керівник обласного департаменту комунікацій та внутрішньої політики Дмитро Посипанко.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок