Як у Луцьку працюють аптеки, магазини та заправки

Як у Луцьку працюють аптеки, магазини та заправки

Як у Луцьку працюють аптеки, магазини та заправки
Суспільне Волинь

Частина луцьких продуктових магазинів працює за скороченим графіком. Ажіотажу в аптеках та на заправках немає, – передає кореспондентка Суспільного.

Містом курсує громадський транспорт, — розповів директор луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц.

Заправити автомобіль з села Лаврів до Луцька приїхав Микола Герасимук. Чоловік розповів, що пальне на заправках є. На луцькій заправці 25 лютого черг немає, — каже оператор Василь Карабан. 24 лютого, — говорить, — за годину обслуговував до півсотні автівок.

Як в Луцьку працюють аптеки, магазини та заправки в умовах воєнного стану
Суспільне Волинь

Фармацевт Лариса Кізима каже, що в аптеці все є у наявності. Додає: людей забезпечуємо усім необхідним, все маємо.

Як в Луцьку працюють аптеки, магазини та заправки в умовах воєнного стану
Суспільне Волинь

Працівниця продуктового магазину Людмила розповіла, що з 24 лютого магазин перейшов з цілодобового робочого режиму на скорочений. Продукти тут можна придбати до 19 години. "У нашому магазині усе є в наявності, окрім борошна", — каже продавчиня.

Директор луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц зазначив, що 25 лютого містом курсують 28 тролейбусів. До кінця тижня проїзд буде безплатний.

Що відомо

  • Станом на 17:30 25 лютого у деяких районах обласного центру Волині тричі лунала сирена. Як повідомила речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук, кожна сирена – це команда терміново іти в укриття.
  • З 14:00 24 лютого тролейбуси у Луцьку їздять безплатно.
  • 24 лютого по всій Україні запроваджують воєнний стан. Про це заявив 24 лютого президент України Володимир Зеленський.
  • У зв‘язку з безпековою ситуацією жителів обласного центру Волині просять залишатися вдома. Про це у своєму відеозверненні розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук.
  • 24 лютого у зв'язку із воєнним станом в загальноосвітніх закладах та дитсадках Волині та у місті Володимир 24 лютого скасували навчання
На початок