“Миколаївгаз” та "Водоканал". Як працюють підприємства міста

“Миколаївгаз” та "Водоканал". Як працюють підприємства міста

Комунальне підприємство "Миколаївводоканал" та акціонерне товариство “Миколаївгаз” 25 лютого працюють в штатному режимі.

Про це кореспондентам Суспільного розповіли речниці підприємств.

За добу 24 лютого аварійно-диспетчерська служба "Миколаївгазу" опрацювала 27 звернень від користувачів Миколаєва та області.

"Усі аварійні ситуації оперативно вирішені. Витоки газу були ліквідовані. З 21 лютого у нас без газопостачання залишились частина міста Нова Одеса. Зараз наші бригади експлуатаційні та метрологічні продовжують працювати над відновленням газопостачання споживачам", — розповідає речниця "Миколаївгазу" Ірина Крісанова.

За словами Ірини Крісанової, станом на ранок 25 лютого відновили постачання 1 132 споживачам Нової Одеси. Уся необхідна техніка підготовлена до виїзду на місця аварії вразі чого.

З її слів, центр споживачів не працює та не веде прийом громадян.

Читайте також: "Ситуація спокійна, але напружена. У Вознесенській міськраді, що на Миколаївщині, коментують ситуацію"

Речниця "Миколаївводоканалу" Ольга Сусленко розповіла, що 25 лютого 2022 року фахівці всіх підрозділів підприємства працюють та в повному обсязі забезпечують надання населенню послуг з водопостачання та водовідведення.

"За ініціативи підприємства можливі відключення лише в разі здійснення аварійно-ремонтних робіт. Про це ми обов’язково оголосимо в соціальній мережі Фейсбук на нашій сторінці, в Телеграм-каналі та на офіційній сторінці підприємства", — каже Речниця "Миколаївводоканалу" Ольга Сусленко.

За словами речниці "Миколаївводоканалу", 25 лютого в абонентському відділі не здійснюють прийом громадян.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок