Карантин: як чернігівські компанії пристосувалися до віддаленої роботи

Карантин: як чернігівські компанії пристосувалися до віддаленої роботи

Карантин: як чернігівські компанії пристосувалися до віддаленої роботи оригінал

Перший тиждень віддаленої роботи. У Чернігові від понеділка деякі компанії частково або повністю почали переводити персонал працювати на дому. Як це вплинуло на продуктивність? Наталія Гоман з’ясовувала плюси та мінуси відповідальної самоізоляції.

«Я прокидаюсь, приймаю душ, снідаю, і потім іду на роботу у сусідню кімнату».

Так розпочинає свій робочий день менеджер проєктів в ІТ-компанії Віктор Бурак. З початку цього тижня він і сотня інших співробітників працюють дистанційно.

«Займаюсь ось, наприклад, переглядом поточних задач, якими займаються співробітники».

Віктор розповідає, його робочий день сильно не змінився. В організації роботи на віддалі складнощів не бачить.

«Скільки часу нам було треба, щоб перейти на віддалений режим? Ніскільки. Один день. Достатньо було напередодні надіслати всім повідомлення в Телеграмі, що ми переходимо на віддалений режим».

«За ось цей четвертий день я по своїй команді можу з упевненістю сказати, що наша продуктивність не стала гірше, не дивлячись на те, що ми трохи більше часу проводимо в онлайн-комунікаціях. Але треба пам’ятати, що вивільнюється і час, який в офісі витрачають, щоб сходити до кавомашини, до кулера, розмови на кухні, походи на курилку».

Віктор каже, вдома його нічого не відволікає від роботи.

«Чітко визначте своє робоче місце і ставтесь до нього, як до офісу. Дуже добре, якщо це буде окрема кімната з робочою обстановкою. Є велика спокуса працювати вдома в капцях, халаті, можливо, у футболці, лежачи на дивані і клацаючи по клавіатурі. Може, так і можна, може, в когось так і виходить. Я вважаю за необхідне досягати максимальної схожості з робочою обстановкою. Я стараюсь створити атмосферу, яка не дозволяла б мені розслабитися. Крім того, що мені доводиться проводити багато відеоконференцій, я не можу дозволити собі бути в майці на робочому місці», - каже Віктор Бурак.

Працює вдома і фахівець по зверненням громадян Центру обслуговування клієнтів «Чернігівгазу» Ірина Глобенко.

«З 8-ї до 5-ї у мене робочий день. Намагаємось пообідати з 12-ї до 1-ї. Так і працюємо впродовж дня», - розповідає Ірина Глобенко.

Жінка каже, їй краще працювати в офісі, ніж на віддалі.

«Для жінки – це, все-таки, дім. На роботі ти якось більше налаштований на робочий лад. Але, в принципі, ти все одно знаєш, в нас така робота, що все одно її треба робити. Тут є терміни і ти знаєш, що тобі на всі ці скарги треба відповісти. Хотілося б якомога раніше повернутися на роботу, якщо чесно. На роботі, все таки, і комп’ютер у мене побільше, і ми спілкуємось один з одним, радимося, з районами. У нашій специфіці краще на роботі», - каже Ірина.

Поруч з робочим місцем Ірини читає книжку її син Олександр.

«Абсолютно позитивно до цього ставлюсь, тому що коли я був сам удома, мама була на роботі, всі були на роботі, було якось нудно. А коли мама прийшла, то вона може відволіктися від роботи, можемо поговорити або разом поїсти», - говорить школяр Олександр Глобенко.

Нині дистанційно працюють майже всі співробітники «Чернігівгазу», розповіла начальниця управління з зовнішніх комунікацій підприємства Ольга Конопацька-Плєхова.

«Працівники нашого технічного відділу об’їхали поквартирно всіх фахівців та налаштували їм вдома відділений доступ. В центрі обслуговування клієнтів у нас чергують, є лише чергові фахівці, які приймають термінові документи і видають їх. І навантаження, можна сказати, що збільшилось на наших фахівців, тому що за три дні карантину кількість дзвінків від споживачів зросла у двічі, якщо за аналогічний період це було півтори тисячі, то зараз – три тисячі».

Працюють на віддалі і співробітники облдержадміністрації, розповіла керівниця апарату Наталія Мужикова.

«Згідно з документом, який ми в апараті прийняли на віддалену роботу, із 98-ми штатних одиниць, задекларовано, що можуть займатися віддаленою роботою – 18. Це працівники відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення, декілька чоловік, які мають режим доступу до відповідних систем і можуть працювати через мережу Інтернет. Далі, працівники юридичного відділу за умови, що вони можуть виконувати роботу вдома, наприклад, готуватись до судових засідань. На заробітну плату це не вливає і не може впливати», - сказала Наталія Мужикова.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди