На Рівненщині пропонують допомогу для вимушено переміщених громадян

На Рівненщині пропонують допомогу для вимушено переміщених громадян

На Рівненщині пропонують допомогу для вимушено переміщених громадян
Фото: Суспільне

Людям, які евакуювались з населених пунктів, де тривають воєнні дії та змушені шукати собі прихисток, пропонують зупинитись на Рівненщині. Про це повідомила заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова. Вона додала: для цього у Нацсоцслужбі Рівненщини створили "гарячу" лінію.

Потреба у допомозі вимушено переміщеним громадянам виникла у зв'язку із загрозливою ситуацією у тих населених пунктах України, де ворог здійснює інтервенцію, – йдеться у повідомленні заступниці міського голови.

"Пропонуємо допомогу тим із них, хто прямує на захід і розглядає можливість зупинитись на Рівненщині (сам/-а або з сім’єю). Головне управління Нацсоцслужби у Рівненській області з 25 лютого починає прийом дзвінків на "гарячу" телефонну лінію 400 100 для координації роботи з внутрішньо-переміщеними особами", – сказала Марина Кузмічова.

Вона додала: працівники працюватимуть у цілодобовому режимі. Вони консультуватимуть та сприятимуть поселенню:

  • людям, які евакуювались та шукають житло для тимчасового проживання;
  • тим, хто хоче запропонувати своє житло для розміщення внутрішніх переселенців.

Номер гарячої лінії – 400 100 безкоштовно зі стаціонарних телефонів (з мобільних і міських телефонів інших міст набирайте код 0362).

Що відомо

  • Заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук, який опікувався сферою охорони здоров'я та соцзахисту, у четвер, 24 лютого, пішов добровольцем у Збройні сили України. Відтепер його обов'язки перейняла Марина Кузмічова. Вона відповідатиме за соціальні та медичні питання, а також за евакуацію громадян.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок