"Повітряні сили України патрулюють небо і над Буковиною" — Осачук

"Повітряні сили України патрулюють небо і над Буковиною" — Осачук

"Повітряні сили України патрулюють небо і над Буковиною" — Осачук
Чернівецька військова адміністрація

Повітряні сили України патрулюють небо над різними регіонами України, зокрема й над Буковиною.

Про це під час ранкового брифінгу 25 лютого сказав голова Чернівецької військової адміністрації Сергій Осачук.

"Ми знаємо, що загроза є в тому числі й у повітряному просторі, повітряні сили України патрулюють небо і над Буковиною", — сказав Осачук.

Нагадаємо, Чернівецька облдержадміністрація та районні адміністрації ліквідовані. Замість них утворено військові адміністрації.

Вранці 24 лютого влада Чернівців та області повідомила, що все працює у штатному режимі, тому не потрібно скуповувати продукти та сіяти паніку. Школи перейшли на дистанційне навчання. Також дистанційно навчаються студенти Чернівецького національного університету та Буковинського медуніверситету.

Що відомо

  • 24 лютого школи області перейшли на дистанційне навчання через вторгнення Росії в Україну. Також на цю форму перейшли Чернівецький національний університет та медуніверситет.
  • Комунальні підприємства області працюють у штатному режимі та під охороною.
  • Голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук закликали зберігати спокій. Вони повідомили, що в області ситуація не ускладнена.
  • Гуртожиток ЧНУ підготували для поселення людей, які приїдуть з інших міст. Також діє "гаряча лінія" для чернівчан, які готові прийняти сім'ї з інших областей.
  • Голова ОДА закликав усіх людей, які здатні тримати зброю, вступити до тероборони. До військкоматів 24 лютого прийшли люди, які не чекали офіційного виклику.
  • На українсько-румунському кордоні в Чернівецькій області черги авто та людей.
  • Дністровська ГЕС та ГАЕС продовжують працювати під посиленою охороною.
На початок