В умовах карантину на Тернопільщині працюють 18 сервісних центрів пенсійного фонду

В умовах карантину на Тернопільщині працюють 18 сервісних центрів пенсійного фонду

В умовах карантину на Тернопільщині працюють 18 сервісних центрів пенсійного фонду оригінальне

В умовах карантину на Тернопільщині працюють 18 сервісних центрів пенсійного фонду для невідкладних питань. Про це розповів начальник Головного управління пенсійного фонду області Ігор Москалик.

За його словами, громадян приймають лише за умови, якщо в них є маски та якщо люди звертаються з питаннями, які потребують термінового вирішення. Тих, хто звертається за вирішенням інших питань – обслуговують дистанційно.

80-річний Василь Пивовар живе в Тернополі, за його словами отримує пенсію у відділенні пенсійного фонду:

"Хочу подивитися, чи мені перерахували пенсію, чи не перерахували. Зара піду подивлюся. - А ви знаєте, зараз карантин? - Знаю. і що дальше? - Повідомляли , що дистанційно. - Повідомляли, ну не вони, а по телевізору, по радіо говорять. Хочу знати, що робиться, по телефону я дзвонив, відповіді не дають, то трубки не підіймають, йду попитаю".

За словами начальника Головного управління пенсійного фонду в області Ігоря Москалика, для отримання інформації, просять звертатись дистанційно за номером телефону 23 61 93 або через веб-портал пенсійного фонду України. Подати заяву про призначення пенсії або отримати довідки можна через онлан-сервіси. В умовах карантину 284 тисячі пенсіонерів Тернопільщини отримають виплати вчасно в повному обсязі, - каже Ігор Москалик:

"Також хочу запевнити, фінансування виплати пенсії в березні йде в звичному режимі, тобто в нас графік з 4 по 25 число, повністю пенсіонери отримають пенсії. Станом на 20 число вже 80 відсотків пенсіонерів отримали виплати. Пенсійний фонд в умовах карантину повністю зупинив виїзні прийоми громадян, зустрічі з трудовими колективами та зустрічі з студентами".

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів пенсійного фонду області Олександр Томчук розповідає, що варто знати пенсіонерам при користуванні веб-порталом пенсійного фонду України:

"У персональному кабінеті є можливість в розділі комунікацій з пенсійним фондом зробити запити до Пенсійного фонду, написати скаргу, пропозицію, просто лист з своїми питаннями, які його цікавлять, отримати величезний спектр довідок в електронному вигляді, і зразу ці довідки мають статус юридичного документа, і подати документи на призначенні, перерахунок те що пов’язано з пенсіями".

Пенсіонерам, які не вміють користуватись онлайн-сервісами, Олександр Томчук радить просити допомоги в родичів або сусідів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди