Дистанційне навчання у школах: учні вже почали висилати вчителям домашки

Дистанційне навчання у школах: учні вже почали висилати вчителям домашки

Дистанційне навчання у школах: учні вже почали висилати вчителям домашки

Тести через Gooogle-форму або фото самостійних робіт зі шкільного зошита у Viber. Сьогодні учителі 19-ї рівненської школи чекають від учнів на результати 1-го тижня дистанційного навчання в умовах карантину.

Яким чином налагодили процес, пояснює вчитель інформатики Іван Крутій на прикладі уроку математики для 5-Г класу:

Дистанційне навчання у школах: учні вже почали висилати вчителям домашки

От, наприклад, 16-те березня. Перші завдання. Є фрагмент пояснень з відеоматеріалом, є пояснення, що потрібно зробити. І в кінці цього розробленого завдання існують тести за допомогою google-форми.

Виконані завдання учні надсилають вчителю на електронну скриньку.

Ось уже готові тести здані, де вказано, коли дитина проходила той чи інший тест, яку дала відповідь на те чи інше питання і скільки правильних відповідей дитина дала по тому чи іншому запитанню, – додає Іван Крутій. Розповідає:

Наше завдання, – вчителів інформатики, – було пояснити додатково вчителям, як виконати те чи інше завдання, як розробити тест. Але сам тест і кількість запитань в ньому обирає уже вчитель. Хтось може це робити за допомогою Viber. Наприклад, вчитель відправляє якусь практичну чи самостійну.

Читайте також по темі: Чати, відеоуроки і батьківські анкети: як вчиться Рівненщина на карантині

Учні на власний розсуд виконують завдання у шкільному зошиті, – письмово чи з допомогою комп'ютера, – і відправляють вчителю через Viber чи на електронну скриньку.

Директорка НВК № 19 Інна Верхова:

Частину відповідей вчителі вже отримали. А далі багато залежить від того, як і батьки будуть контролювати рівень виконання дітьми. Ще зробили вкладочку, крім дистанційного навчання – поради лікаря, де доступно для дітей і батьків, яка постійно поповнюється, як себе поводити в умовах карантину. Також поповнюємо вже раніше створену вкладку психологічної служби. Тому що час складний і треба знати, як себе поводити в такий час.

Авторка: Валентина Гордич

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди