На Житомирщині розпочали оповіщення військовослужбовців оперативного резерву

На Житомирщині розпочали оповіщення військовослужбовців оперативного резерву

На Житомирщині розпочали оповіщення військовослужбовців оперативного резерву
Фото: Суспільне Житомир

У центрах комплектування та соціальної підтримки області розпочали оповіщення військовослужбовців оперативного резерву. Про це Суспільному розповів заступник обласного військового комісара Олександр Рець.

За його словами, з 24 лютого резервісти прибуватимуть до центрів комплектування для проходження військово-лікарської комісії. Далі їх направлять для проходження служби у бойові бригади.

"Вчора (22 лютого – ред.) Президент України Володимир Зеленський оголосив указ про призов резервістів на військову службу. Після оповіщення хлопці прибувають до територіальних центрів комплектування, де проводиться медичний огляд та опитування. І після цього вони відправляються до місць проходження служби. По прибуттю в бригаду їх зараховують на всі види забезпечення і вони стають військовослужбовцями. Тобто їм іде нарахування грошового забезпечення. Термін проходження служби резервістами – один рік", – розповів Олександр Рець.

Ще по темі

  • РНБО підтримала запровадження надзвичайного стану в Україні. Під час дії надзвичайного стану в областях працюватимуть оперативні штаби під керівництвом ОДА. До Збройних сил призвуть 36 тисяч резервістів, до Нацгвардії та прикордонної служби — по 5 тисяч.
  • Надзвичайний стан на Житомирщині – більше контролю на дорогах і у прикордонних районах.
  • ДПСУ вводить обмеження щодо перебування в прикордонних районах України.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок