Херсонська міська влада закликала людей довіряти тільки офіційним джерелам та не панікувати

Херсонська міська влада закликала людей довіряти тільки офіційним джерелам та не панікувати

Херсонська міська влада закликала людей довіряти тільки офіційним джерелам та не панікувати
Фото: Владислав Чеботарьов/Суспільне Херсон

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв закликав містян не панікувати та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Під час брифінгу у міськраді Ігор Колихаєв розповів, що у разі введення надзвичайного стану для жителів та гостей міста нічого особливо не зміниться.

"Ви будете бачити так само на вулицях міста прибиральну техніку, людей, а всю необхідну інформацію ми будемо вам повідомляти із офіційних джерел. Не вірте пліткам, довіряйте лише перевіреній інформації", - сказав Колихаєв.

Виконувач обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Головня розповів, що у місті влада проводить усі необхідні наради, консультації, де розповідають, як діяти у разі будь-яких ситуацій.

"Ми провели нараду з головами ОСББ, ми відпрацювали алгоритми, як діяти херсонцям у тих чи інших ситуаціях. У закладах охорони здоров’я є резервні приміщення, куди можуть евакуювати людей. З цивільним захистом також відпрацювали алгоритми у разі введення надзвичайного або військового станів. Якщо відсутній інтернет, є стаціонарні "гарячі" лінії. Також є система сповіщення, як діяти людям. Якщо чути сирену, треба ввімкнути радіо чи телебачення", - каже Головня.

Що відомо:

  • Рада національної безпеки та оборони просить своїм рішенням Верховну раду оголосити надзвичайний стан у більшості областей країни. Однак політики вагаються, який варіант сьогодні вибрати – з одного боку ніби більші ознаки для воєнного стану, а з іншого боку – не хочеться і немає ніби необхідності на тотальний перехід воєнного управління.
  • Рішення про введення надзвичайного стану протягом 48 годин повинна підтримати Верховна Рада України.

Читайте також

  • При введенні надзвичайного стану на Херсонщині для громадян нічого не зміниться – голова ОДА

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок