Суркіс підтримав челендж "Лишайся вдома" й пожонглював туалетним папером

Суркіс підтримав челендж "Лишайся вдома" й пожонглював туалетним папером

Суркіс підтримав челендж "Лишайся вдома" й пожонглював туалетним папером УНІАН

Президент київського Динамо Ігор Суркіс несподівано приєднався до популярного "карантинного" челенджу #StayAtHomeChallenge.

Ігор Суркіс продемонстрував свої футбольні навички на відео, закликав берегти своє здоров'я та близьких. І судячи з його виклику, у "рулонному" челенджі незабаром слід очікувати й головного тренера киян Олексія Михайличенка.

Що відомо

Із закликом залишатися вдома та сприяти соціальній дистанційності футболісти запустили флешмоб #Stayathomechallenge (інша назва — #10TouchChallenge). За правилами, учасники повинні виконати жонглювання, але не з м'ячем, а з... рулоном туалетного паперу й після цього завантажити відео у свої профілі соцмереж. Суспільне повідомляло, хто із зірок світового футболу першим взяв участь у челенджі.

Щонайменше до початку квітня через пандемію коронавірусу усі європейські футбольні ліги, крім чемпіонату Білорусі, перебувають на карантині.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start