Незабаром Чернігівська ТЕЦ отримає вугілля

Незабаром Чернігівська ТЕЦ отримає вугілля

Незабаром Чернігівська ТЕЦ отримає вугілля
ФОТО: Укрінформ

Вже найближчим часом склади КЕП "Чернігівська ТЕЦ" почнуть наповнюватися вугіллям. Наразі його вже розвантажують в порту "Чорноморськ". Про це повідомили на офіційному сайті підприємства.

"Увечері 19 лютого у порт "Чорноморськ" прибув Багатотонний балкер "KEY KNIGHT", який доставив в Україну 74 тисяч тон енергетичного вугілля. Станом на 8 ранку 21 лютого з трюмів судна вже розвантажено 25 тисяч тон високоякісного вугілля, на розвантаження очікує ще 49 тисяч тон. Після розвантаження паливо вагонами доправлять до складів Дарницької, Чернігівської та Сумської ТЕЦ", — йдеться в повідомленні.

Балкер «KEY KNIGHT» з вугіллям
Балкер «KEY KNIGHT» з вугіллям. ФОТО: Чернігівська ТЕЦ

В пресслужбі зазначають, що також в українських портах очікують на судно з південноафриканським вугіллям. Після його розвантаження, 56 тисяч тон вугілля з ПАР теж доправлять на ТЕЦ.

Нагадаємо, що про закінчення запасів вугілля на підприємстві заговорили ще на початку грудня минулого року. На поставки палива на ТЕЦ очікували не раніше січня 2022 року.

Весь цей період підприємство в якості теплоносія використовує природний газ, що за словами заступника міського голови Чернігова Віктора Геращенка, не позначиться жодним чином у платіжках. Однак, як сказав Геращенко, це призведе до збитків для підприємства, десь близько 150 мільйонів гривень на місяць.

Читайте також:

Нові пункти у платіжках: чому прилучани більше платитимуть за тепло

На початок