В Україні продовжує знижуватись захворюваність на COVID-19, у зв’язку з чим розширення "червоної" зони епідеміологічної небезпеки у найближчі 2 тижні не очікується.
Про це повідомляє офіційний Telegram-канал Міністерства охорони здоров’я "Коронавірус Інфо".
"За останній тиждень кількість виявлених випадків захворюваності на COVID-19 зменшилась на 19%, а госпіталізацій на 17%", — йдеться у повідомленні.
При цьому показник середньодобової смертності становив 240 осіб на добу, а зайнятість ліжок з киснем у шпиталях за тиждень зменшилась із 41% до 36%. Водночас кількість виписаних пацієнтів переважає над кількістю госпіталізованих на 18%, повідомили у МОЗ.
"Як зазначили у Центрі економіки охорони здоров'я Київської школи (KSE), розширення "червоної" зони у найближчі 2 тижні не очікується", — додали у міністерстві.
Як зазначили в МОЗ, окрім того, Рівненська область може вийти з "червоної" зони епідеміологічної небезпеки вже найближчими днями.
Що відомо
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що частота смертей від COVID-19 в Україні зменшилась у чотири рази
- За добу 21 лютого в Україні виявили 24 440 нових підтверджених випадків COVID-19 (з них дітей – 2 455, медпрацівників – 665). При цьому у країні зафіксували 287 летальних випадків.
- Міністерство охорони здоров’я скоротило тривалість амбулаторно-поліклінічного та стаціонарного лікування COVID-19.
Читайте також
Нежить, втома та головний біль. Як розпізнати "Омікрон"
"Паксловід": що відомо про новий дозволений в Україні препарат проти COVID-19
Пігулки від COVID-19 "Молнупіравір": як діють та хто отримає першим. Відповідає МОЗ
Кому потрібна бустерна доза і чому вакциновані хворіють на "Омікрон" — коментар лікаря-імунолога
Науковці НАН розробили тести на одночасне виявлення COVID-19 та грипу
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!