Львів'янка здобула титул чемпіонки Європи зі стрільби з лука серед юніорів

Львів'янка здобула титул чемпіонки Європи зі стрільби з лука серед юніорів

Львів'янка здобула титул чемпіонки Європи зі стрільби з лука серед юніорів
Управління спорту Львова

Львів'янка Дзвенислава Черник здобула перемогу в фіналі чемпіонату Європи зі стрільби з лука серед юніорів. У фіналі вона обійшла спортсменку з Туреччини. Про це повідомили у пресслужбі ОДА.

Чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні відбувся у словенському місті Лашко. У ньому взяли участь близько 300 дорослих спортсменів та юніорів з 30 країн світу. В особистих змаганнях серед юніорів чемпіонський титул здобула львів'янка Дзвенислава Черник. У фіналі вона перемогла спортсменку з Туреччини Коцур Церен із рахунком 6:5. Також дівчина здобула золоту медаль у командних змаганнях разом з лучницями Жанною Наумовою та Дарією Коваль.

Дзвенислава Черник
Дзвенислава Черник. Стрільба з лука в Україні

Загалом на змаганнях збірну України представили 16 спортсменів. Шестеро з них є вихованцями львівської школи стрільби з лука. За кількістю золотих нагород національна збірна опинилась на першому місці, обійшовши команди з 29 країн світу, зокрема з Росії, Франції, Італії, Нідерландів та інших держав. Лучники здобули дві золоті нагороди в індивідуальних змаганнях та дві у командних.

Читайте також: УАФ визначила місце проведення перших двох домашніх матчів збірної України у 2022 році

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок