Усю партію "Європейська солідарність" на Рівненщині – розпустили

Усю партію "Європейська солідарність" на Рівненщині – розпустили

Усю партію "Європейська солідарність" на Рівненщині – розпустили

Президія Центральної Ради Політичної партії "Європейська Солідарність", рішенням від 18 березня 2020 року, розпустила Рівненську територіальну організацію партії і припинила членство в партії осіб, які реєструвалися в Рівненській області. Таке повідомлення з'явилось на сайті рівненського осередку сьогодні, 19 березня.

Ось про що йдеться у повідомленні:

"Відповідно до рішення розпускаються всі керівні органи Рівненської територіальної організації, а всі її представники виключаються з керівних органів партії "Європейська Солідарність". Також Президія Центральної Ради визнала роботу фракцій в Рівненській обласній та міській радах незадовільною і такою, що суперечить ідеології партії. Дане рішення було ухвалено в результаті систематичного невиконання статутних та ідеологічних завдань партії і доручень центрального апарату.

Разом з цим рішення Президії про розпуск Рівненської територіальної організації парті не вплине на партійні перспективи партійців, які не мають конфліктів або репутаційних ризиків та прагнуть надалі відстоювати і популяризувати Принципи і Цінності "Європейської Солідарності". Рівненська територіальна організація буде перезавантажена в максимально стислий термін, наскільки це буде дозволяти ситуація із епідемією коронавірусу і карантинними заходами в Україні. Партія "Європейська Солідарність" відкрита для усіх, хто поділяє нашу ідеологію і прагнення нової якості політики",йдеться у заяві.

Усю партію "Європейська солідарність" на Рівненщині – розпустили

Усю партію "Європейська солідарність" на Рівненщині – розпустили

Скріни з сайту ТО "ЄС"

Станом на вечір четверга Суспільне не змогло отримати офіційних коментарів з цього приводу. Вказаний на сайті контактний телефон не відповідав, новий очільник фракції "ЄС" в облраді Віталій Ундір попросив перетелефонувати завтра, попередній очільник фракції Віталій Чугунніков слухавки не підняв.

Депутат від партії "Європейська солідарність" у Рівнераді, колишній голова обласної адміністрації Олексій Муляренко повідомив таке:

– Ну поки важко прокоментувати, тому що жодного офіційного документу ще немає.

– Тільки на сайті оце повідомлення, так? (запитує журналістка)

– Так, тільки на сайті. Жодного офіційного документу ще немає. Я розумію, що якісь прояви були там в певних представників політичної сили не такі, як треба. Але поки що це загальні заяви і незрозумілі конкретні підстави для таких різких рішень.

Те, що інформація, вказана на сайті, відповідає дійсності, Суспільному підтвердило одразу кілька достовірних джерел із числа партійців.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди