Футболістка з Нової Зеландії зробила хет-трик у свої ворота на міжнародному турнірі: відео

AP

Як саме це сталося.

17 лютого у США розпочався міжнародний товариський турнір SheBelievesCup серед жіночих збірних. Участь у ньому беруть чотири команди: США, Ісландія, Нова Зеландія та Чехія.

США є чинними чемпіонками товариського турніру, але розпочали його з нічиєї 0:0 у матчі проти Чехії. У другому турі на Сполучені Штати очікувала збірна Нової Зеландії, яка розпочала виступи з мінімальної поразки у грі проти Ісландії (0:1).

Матч проти США закінчився для Нової Зеландії поразкою з розгромним рахунком 0:5. Причому три м'ячі були забиті однією новозеландською футболісткою у свої ворота.

Що сталося?

Авторкою автогольного хет-трику стала новозеландська захисниця Мейкайла Мур. Усі три м'ячі вона забила упродовж першого тайму.

Уже на шостій хвилині перевага США над Новою Зеландією складала два м'ячі завдяки голам Мур. Спочатку новозеландська захисниця зрізала м'яча в свої ворота, а уже через хвилину відбила головою у ворота подачу у штрафний майданчик.

На 36-й хвилині Нова Зеландія пропустила третій гол - і знову його авторкою стала Мур. Як і в епізоді з першим забитим м'ячем вона невдало підставила ногу під простріл американської футболістки.

Відео автоголів Мейкайли Мур

Через чотири хвилини після третього автоголу тренерка збірної Нової Зеландії замінила Мур. Сама ж спортсменка не змогла стримати емоцій після заміни.

Мур Нова Зеландія
AP

Підсумком матчу для Нової Зеландії стала розгромна поразка з рахунком 0:5. Ще два м'ячі американські футболістки забили після перерви.

• 25-річна Мейкайла Мур - досвідчена футболістка Нової Зеландії, на рахунку якої 48 матчів.
  • У 2020 році Мур підписала контракт з жіночою командою "Ліверпуля", за яку з того часу зіграла 30 поєдинків, забивши три м'ячі.
  • Завдяки перемозі над Новою Зеландією збірна США продовжила безпрограшну серію до 64 матчів.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо