"Галичанка" мінімально перемогла в єдиному матчі 1/4 фіналу Кубка Європи з гандболу: що це означає

Roman Sharyy / Галичанка

Та офіційно команда ще не вийшла в півфінал.

Чемпіонки України з гандболу, львівська "Галичанка", провела виїзний матч 1/4 фіналу Кубка Європи проти фарерського "Н71". Цей поєдинок мав стати другим у протистоянні між командами, та позаяк суперниці відмовилися летіти до Львова на першу гру (через ризик нападу Росії), гра на Фарерських островах стала першою (і ймовірно єдиною) на цій стадії.

Рішення щодо долі першого матчу має винести EHF, а команди зіграли між собою другий поєдинок.

"Галичанка" краще розпочала виїзну гру, вийшла уперед з різницею "+4", але у другій половині тайму господаркам вдався ривок 9:1, що повністю перевернув хід матчу. На перерву команди пішли за рахунку 13:10 на користь фарерок.

Другий тайм розпочався з аналогічного ривка 9:1, але тепер уже від "Галичанки". Українки повернули собі лідерство в 4-5 м'ячів, яке суперниці то скорочували, то знову ситуація поверталася до цієї різниці. За кілька хвилин до кінця "Галичанка" вигравала з різницею в чотири м'ячі, але на останніх хвилинах "Н71" закинув три поспіль кидки. Фінальний рахунок матчу - 27:26 на користь "Галичанки".

Найрезультативнішою у складі української команди стала Діана Дмитришин - 11 голів. А воротка Вікторія Салтанюк відбила 15 кидків з 41-го.

• Кубок Європи з гандболу. 1/4 фіналу. Другий матч

"Н71" (Фарерські острови) - "Галичанка" (Україна) 26:27

Що означає цей результат

• "Галичанка" перемогла в єдиному матчі 1/4 фіналу, але ще не вийшла в півфінал. Доля протистояння залежить від рішення EHF: чи буде переграно першу гру (коли і де), чи комусь з команд буде зараховано технічну поразку.
  • До півфіналу уже пройшли три команди: іспанські "Малага" та "Гран Канарія", а також сербска "Буковіцка Банья".
  • У півфінали "Галичанка" (якщо вийде туди) гратиме проти "Гран Канарії" - команда, що перемогла в 1/4 фіналу в іспанському дербі проти "Ельче" (45:39 за сумою двох матчів).
  • Півфінальні матчі Кубка Європи відбудуться 26 березня та 2 квітня (базові дати для проведення ігор).
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо