90 днів у лікарні: в Одесі виходили двох недоношених немовлят

90 днів у лікарні: в Одесі виходили двох недоношених немовлят

90 днів у лікарні: в Одесі виходили двох недоношених немовлят
Одеська обласна дитяча клінічна лікарня

В Одесі виходили двох немовлят, які народилися передчасно. Про них протягом 90 днів піклувалися співробітники обласної дитячої лікарні. Про це повідомили у пресслужбі закладу.

Хлопчик та дівчинка народилися на 25 тижні вагітності. Через екстремально низьку масу тіла їх направили до відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей. Потім немовлят перевели до відділення патології.

Дівчинка, яка на момент народження важила 740 г при зрості у 34 см, через 90 днів набрала понад два кг. Наразі вона важить 2,85 кг при 49 см. Хлопчик з'явився на світ зі зростом у 36 см та вагою у 960 г. Зараз він важить 2,6 кг при зрості у 47 см.

В Одесі виходили двох недоношених немовлят
Недоношене немовля, яке виходили в Одеській обласній дитячій лікарні. Одеська обласна дитяча клінічна лікарня

Діти народилися із бронхолегеневою дисплазієюЗахворювання легень, що розвивається в перинатальному періоді, переважно у глибоко недоношених дітей. та ретинопатією недоношенихСудинно-проліферативна патологія сітчастої оболонки ока, розвиток якої обумовлений анатомічною функціональною незрілістю очного яблука та відноситься до найбільш важких захворювань недоношених новонароджених.. Їм провели лазерну коагуляцію сітківкиМікрохірургічна непроникаюча процедура, під час якої за допомогою лазера лікують захворювання сітківки ока.. Наразі немовлят виписали, вони перебувають вдома.

Читайте також

  • У "Вікні життя" одеського пологового будинку залишили немовля
  • Влітку 2020 року у "вікні життя" пологового будинку № 7, що на вулиці Космонавтів, 11/13 в Одесі, залишили новонародженого хлопчика
  • На Одещині жінка не може забрати дітей з центру соціально-психологічної підтримки

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок