Греція за порожніх трибун передала олімпійський вогонь Японії

Греція за порожніх трибун передала олімпійський вогонь Японії

Греція за порожніх трибун передала олімпійський вогонь Японії Tokyo-2020

На знаковому Панафінейському стадіоні в Афінах, який у 1896 році прийняв перші новітні Олімпійські ігри, відбулася церемонія передачі олімпійського вогню господарці змагань - Японії. Через пандемію коронавірусу захід провели без глядачів.

В естафеті передачі вогню від Греції, де він запалав 12 березня, до Японії взяли участь грецькі олімпійські чемпіони Лефтеріс Петруніс та Катеріна Стефаніді. Президент Олімпійського комітету Греції Спірос Капралос передав вогонь, гасло якого - "Надія осяює наш шлях", представниці оргкомітету Токіо-2020 Наоко Імото, учасниці Олімпійських ігор-1996.

Спірос Капралос звернувся до Японії з емоційною промовою:

"Ми прощаємося з великим олімпійським символом, який об'єднує людство, давнину та сучасність. Я хочу вірити, що подорож олімпійського вогню у вашій країні доставить радість та надію людям усього світу, які зараз переживають біль і кидають йому виклик"

У п’ятницю, 20 березня, літак Tokyo 2020 Go перевезе полум'я до Японії. Естафета олімпійського вогню стартує 26 березня у Фукусімі.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start