Про виставку "Євромайдан у Донецьку" — на Українському радіо і Радіо Культура

Про виставку "Євромайдан у Донецьку" — на Українському радіо і Радіо Культура

Про виставку "Євромайдан у Донецьку" — на Українському радіо і Радіо Культура

У п’ятницю, 18 лютого, в програмі "У нас усе культурно" на Радіо Культура говоритимуть про виставку "Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за гідність", яка відкриється напередодні на Михайлівській площі у Києві. Гість ефіру — журналіст, учасник Євромайдану в Донецьку Сергій Стуканов. Початок програми об 11:10.

А в неділю, 20 лютого, до студії програми "Ранковий формат" на Українському радіо завітає організатор виставки, голова правління ГО "Українська народна рада Донеччини та Луганщини" Станіслав Федорчук. Початок прямого ефіру — о 10:05.

"В Україні досі існує стереотип, що Євромайдану на теренах Донеччини та Луганщини взагалі не було. При цьому одночасно є уявлення, що громадські протести в цих регіонах мали одразу перетворитися на мілітарні групи опору російським окупантам. Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за гідність” — це чи не перша спроба публічного представлення та осмислення тих подій, які стали передумовою руху опору російській окупації, але при цьому залишилися поза увагою багатьох українців", — каже Станіслав Федорчук.

Фотовиставка "Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за гідність" відкривається 17 лютого о 14:00 на Михайлівській площі, біля скверу Небесної Сотні. На ній будуть представлені унікальні фото з особистих архівів учасників донецького Майдану, багато з яких було таємно вивезено з окупації. В межах виставки відбудеться також презентація друкованого альбому "Євромайдан у Донецьку" та офіційна передача всіх матеріалів в архів Музею Майдану. Окрім того, протягом 18-20 лютого можна буде відвідати кураторські екскурсії виставкою з учасниками донецького Євромайдану. Більш детальна інформація про подію тут.

Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни із середньодобовим охопленням майже мільйон радіослухачів. У Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на частоті 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад