"Володар перснів", "Доктор Стрендж", "Світ Юрського періоду": на Супербоулі показали нові трейлери

"Володар перснів", "Доктор Стрендж", "Світ Юрського періоду": на Супербоулі показали нові трейлери

"Володар перснів", "Доктор Стрендж", "Світ Юрського періоду": на Супербоулі показали нові трейлери

14 лютого у Інглвуді пройшов фінал чемпіонату Національної футбольної Ліги США. За традицією, це не лише матч, а й культурна подія, під час якої виступають артисти, а кіностудії показують трейлери своїх фільмів у перерві.

Зазвичай Супербоул транслюють телеканали в усьому світі. Загальна кількість телеглядачів перевищує мільярд осіб, тому 30 секунд ефірного часу у перерві Супер Кубка цьогоріч обійшлися рекламодавцям у 6,5 мільйона доларів. Для порівняння, 2021-го ця сума становила 5,33 мільйона.

Суспільне Культура зібрало найцікавіші з представлених на Супербоулі трейлерів.

"Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля"

Доктор Стівен Стрендж продовжує пошуки Каменя Часу і виправлення наслідків звільнення мультивсесвіту, але йому заважає друг, що став ворогом, внаслідок чого Стрендж вивільняє невимовне зло. Прем'єра очікується 5 травня 2022 року.

"Місячний Лицар"

У центрі сюжету Стівен Ґрант, непримітний працівник сувенірного магазину, який страждає від провалів у пам'яті та спогадів про інше життя. Стівен виявляє, що він має дисоціативний розлад особистості, і він розділяє тіло з найманцем Марком Спектором. Коли вороги Стівена/Марка зберуться проти них, їм буде необхідно розібратися зі своєю складною ідентичністю, занурившись у смертельну таємницю серед могутніх богів Єгипту. Серіал вийде на Disney+ 30 березня.

"Володар Перснів: Персні влади"

Сюжет серіалу базуватиметься на історії сходження Саурона за тисячі років до подій "Гобіта" та трилогії "Володар Перснів". Також обіцяють показати створення перснів влади та останній союз поміж людьми й ельфами. Серіал від Amazon стартує 2 вересня.

"Світ Юрського періоду 3: Домініон"

Фінальна частина трилогії, в якій повернуться персонажі з "Парку Юрського періоду". Дія фільму розгортається через 4 роки після подій попередньої стрічки, у якій генетично модифіковані динозаври вирвалися на волю на материковій частині США. Історія покаже життя людей пліч-о-пліч з динозаврами, які прагнуть захопити кожен куточок планети, яка через їхню присутність почала змінюватися. Дата релізу — 11 червня 2022 року.

Рекламне відео з фільмами Netflix

У ролику можна побачити, що чекає на передплатників сервісу в новому сезоні: "Сірий чоловік", сіквел "Еноли Холмс", "Проєкт Адам" Шона Леві та інші картини.

"Ні"

Новий горор Джордана Піла, відомого за фільмами "Геть" та "Ми". Фільм вийде в американський прокат 22 червня.

"Швидка допомога"

Щоб врятувати дружину від хвороби, заслужений ветеран звертається по допомогу до прийомного брата злочинця. Пограбувати банк та зірвати багатомільйонний куш видається вдалою ідеєю… Та коли все піде не за планом, героям не залишиться нічого іншого, крім як викрасти швидку допомогу з двома заручниками всередині. Планується, що фільм буде випущений у широкий прокат 8 квітня 2022 року.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад