Маліновський шаленим ударом з-за меж штрафної забив гол у ворота "Ювентуса": відео

Шостий гол для українця в сезоні чемпіонату Італії.

Український футболіст Руслан Маліновський став одним з героїв матчу 25-го туру чемпіонату Італії між "Аталантою" та "Ювентусом". Маліновський розпочав матч на лаві запасних, але після виходу на заміну забив єдиний гол "Аталанти".

Перший тайм гри закінчився безгольовою нічиєю, Руслан вийшов на поле на заміну на 60-й хвилині. На 75-й хвилині він ефектно обійшов опонента в центрі поля, змусив порушити на собі правила. Прямого удару зі штрафного не було, натомість партнер по команді скинув м'яч під удар Руслану: українець в один дотик відправив м'яч точно в дев'ятку.

Відео голу Маліновського з ракурсу з-за воріт

Цей гол відкрив рахунок у матчі "Аталанта" - "Ювентус", але втримати перевагу команда українця не змогла. "Ювентус" відігрався на 90+1 хвилині, матч закінчився внічию 1:1.

Відео огляд матчу "Аталанта" - "Ювентус"

Після цього матчу "Аталанта" залишається на п'ятому місці в чемпіонаті Італії, а "Ювентус" - четвертий.

Як грає Руслан Маліновський за "Аталанту"

• Виходив на поле в 26-х матчах в усіх турнірах (18 - зі старту) у сезоні 2021/22.
  • У чемпіонаті Італії Маліновський забив шість голів і віддав один асист. Ще один гол українець оформив у Лізі чемпіонів.
  • Загалом на рахунку Маліновського 26 голів та 19 асистів за менш, ніж три сезони у складі "Аталанти".
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо