Роман Яремчук уперше виконав результативну дію за португальську "Бенфіку" у 2022 році: відео

ФК "Бенфіка"

Форвард збірної України з'явився на полі по ходу матчу, але цього часу вистачило для асисту.

Український нападник Роман Яремчук уперше у 2022 році відзначився результативною дією у складі португальської "Бенфіки". Відбулося це за підсумками поєдинку проти "Санта-Клари" у чемпіонаті Португалії.

"Бенфіка" вдома обіграла з мінімальною перевагою "Санта-Клару" - 2:1. Причому сама перемога вийшла вольовою: програючи в рахунку 0:1 за підсумками першого тайму, лісабонці двічі вразили ворота суперника після перерви.

Яремчук з'явився на полі на 57-й хвилині, змінивши бразильця Евертона. І саме його асист дозволив "Бенфіці" здобути перемогу.

Результативну дію українець виконав уже через п'ять хвилин після виходу на поле. На той момент рахунок вже був 1:1 - форвард Дарвін Нуньєс зрівняв рахунок з пенальті.

Асист Романа Яремчука вийшов непростим за виконанням: отримавши передачу від Рафи Сілви, українець обіграв суперника і виконав прострільну передачу майже з самої лінії поля на того-таки Нуньєса. Партнер Яремчука підхопив м'яча і пробив по пустим воротам - від перекладини той влетів у сітку.

Дивіться відео з 3:05 хвилини

Більше гольових нагод за участі Яремчука у матчі не було. Тож матч закінчився перемогою "Бенфіки" з рахунком 2:1.

Що означає асист Романа Яремчука?

• Перша результативна дія українця у 2022 році. Востаннє він допоміг команді відзначитися наприкінці 2021-го - у грі проти "Порту" (1:3) Яремчук відзначився голом.
  • Третій асист Яремчука у складі "Бенфіки". І загалом дев'ята результативна дія у чемпіонаті Португалії: також на його рахунку шість голів.
  • Матч проти "Санта-Клари" для Яремчука став 29-м у всіх турнірах для українця. У них він відзначився сімома голами (ще одного разу українець забив у Лізі чемпіонів проти "Динамо").

• П'ятниця, 18 лютого. Матч "Бенфіки" проти "Боавішти" у чемпіонаті Португалії.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо