"Сила села": Wellboy представив конкурсну пісню для Євробачення-2022

"Сила села": Wellboy представив конкурсну пісню для Євробачення-2022

"Сила села": Wellboy представив конкурсну пісню для Євробачення-2022
Яна Сочевічек, радіо "Промінь"

Wellboy останнім з учасників фінального шоу Нацвідбору на Євробачення-2022 презентував конкурсну пісню. 12 лютого артист змагатиметься за право представляти Україну на Євробаченні в Турині з піснею "Nozzy Bossy". В ефірі "Вікенду Нової Музики" на Радіо Промінь виконавець розповів про сенс пісні та своє коріння.

За словами автора хітів "Гуси" та "Вишні", пісня автобіографічна:

"У рядках взагалі весь сенс цієї пісні. Тому що людина, яка народилася в селі, буде до кінця пам'ятати своє коріння, буде приїжджати в село, і там її абсолютно точно підтримають. І от ця сила села іде зі мною по життю взагалі. Я ніколи не забуваю, звідки я родом", – сказав в ефірі Wellboy.

Також Wellboy розповів, що його рідне село називається Грунь. В ньому народився письменник Остап Вишня і приблизно дві з половиною тисячі населення

"Більше нічого там немає, крім людської доброти, щирості, і оцієї сили, яка там в селі. В магазин заходиш, всі вітаються, кожен тобі допоможе, якщо щось не так. Оце сила села. І в мене село просто неймовірне, я дуже горжуся, що я там виріс", – каже Wellboy.

Разом із піснею Wellboy представив кліп, режисером якого став Євген Тріплов, що працював над попередніми двома кліпами артиста. Хореографом-постановником стала танцівниця Маріам Туркменбаєва, колишня солістка гурту Quest Pistols Show.

В ефірі проєкту "Гримерка Євробачення" з Тімуром Мірошніченком Wellboy розповів, що кілька років тому брав участь у масовці Євробачення:

"Євробачення – це дійсно дуже крута подія. Пам'ятаю, як поступив у 2017 році в Київський університет культури, і ми ходили на Євробачення в якості масовки. Як мене взагалі все це вражало і качало. Я просто дивився на учасників, на артистів, і навіть уявити не міг, що буду виступати на цій сцені".

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад