Четверо освітян з Рівненщини братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2022"

Четверо освітян з Рівненщини братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2022"

Четверо освітян з Рівненщини братимуть участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2022"
На фото зліва направо: Володимир Рожко, Надія Мулик, Олександр Оверчук, Руслана Якута / Фото: колаж Facebook, РОДА

На Рівненщині підбили підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022". Про це повідомили 11 лютого у пресслужбі Рівненської ОДА. Фінал конкурсу відбудеться у квітні в Києві.

На участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2022" зареєструвалися 76 вчителів Рівненщини. Обласний етап конкурсу відбувся на початку лютого. За його результатами визначили чотирьох переможців:

  • у номінації "Біологія" – Олександр Оверчук, вчитель обласного наукового ліцею в м. Рівне;
  • у номінації "Інформатика" – Володимир Рожко, вчитель обласного наукового ліцею в м. Рівне;
  • у номінації "Основи правознавства" – Руслана Якута, вчителька Рівненської міської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20;
  • у номінації "Мистецтво" – Надія Мулик, вчителька Радивилівського міського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака Дубенського району.

"Конкурсанти демонстрували знання із предмета, вміння володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, а також сучасними методами, формами і засобами навчання, спрямованими на формування предметних і ключових компетентностей та наскрізних умінь, – йдеться у повідомленні пресслужби облдержадміністрації.

Переможці обласного етапу отримають грошову премію у розмірі двох посадових окладів учителя вищої кваліфікаційної категорії. Орієнтовно це – 15 тисяч гривень. Гроші за перемогу заклали в обласній програмі розвитку освіти. Окрім того, освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премію за 1 місце – у розмірі 10 мінімальних зарплат, за 2 місце – 9, за 3 місце – 8.

Що відомо

  • Найбільш популярною у 2022 році стала "Інформатика". На цю дисципліну подали заявки 33 учасники.
  • У 2021 році конкурс "Вчитель року-2021" через карантинні обмеження вперше проводили онлайн. З Рівненщини у ньому взяли участь 67 вчителів. Фінальну четвірку визначили з-поміж 28 педагогів.
  • Торік педагоги з Рівненщини не стали переможцями, однак стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2021" у двох номінаціях: "Керівник закладу освіти" та "Математика".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок