ДТП з авто Ярославського: підозрюваний прийшов до суду, засідання відклали

ДТП з авто Ярославського: підозрюваний прийшов до суду, засідання відклали

Доповнено
ДТП з авто Ярославського: підозрюваний прийшов до суду, засідання відклали
Суспільне Харків

Київський районний суд Харкова 10 лютого не розглянув клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу водію, підозрюваному у ДТП поблизу Чугуєва, де ввечері 9 лютого автомобіль з кортежу Ярославського смертельно травмував чоловіка.

Засідання відклали на прохання захисника підозрюваного, повідомляє кореспондент Суспільного.

"Зустріч з моїм підзахисним відбулася пів на восьму ранку, після цього з ним було проведено низку процесуальних слідчих дій. Я бачу, що мій підзахисний вже засинає. Час пізній, я прошу відкласти на завтра. Я не буду перешкоджати розгляду цього клопотання", — сказав адвокат Тарас Богдашевський.

Підозрюваний підтримав захисника. Прокурор поклався на розсуд суду.

Засідання суду відклали до 15:00 11 лютого.

Коментувати обставини ДТП Суспільному підозрюваний відмовився — заперечив розмові його адвокат. На питання, чи правда, що саме він перебував за кермом в момент наїзду на пішохода, підозрюваний тільки кивнув.

Після засідання адвокат сказав, що "позиція захисту буде озвучена на засіданні".

— Чи дійсно ваш підзахисний був за кермом?

— Він каже, що так.

— З якою швидкістю їхав автомобіль і коли підзахисний звернувся до правоохоронців?

— Я можу спиратися тільки на факти. На сьогоднішній день швидкість не встановлена... Зранку він до мене заїхав, ми з ним поспілкуватися, після чого поїхали до поліції.

"Є таке поняття, як адвокатська таємниця. Я зобов'язаний нею керуватися. Тому на сьогодні ви не зможете з мене випитати більше, ніж я можу сказати. А сказати я хочу дуже мало", — сказав Богдашевський.

За даними прокуратури, підозрюваному 50 років, він працює на Ярославського. За словами речника прокуратури Дмитра Чубенка, прокурор проситиме взяти чоловіка під варту.

Що відомо

  • 10 лютого "Українська правда" з посиланням на власні джерела повідомила, що на Харківщині під колесами автомобіля з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського загинув чоловік. Сам бізнесмен у коментарі медіагрупі "Об'єктив" сказав, що дізнався про це вранці 10 лютого, а до цього спав. Чи причетний автомобіль з його кортежу до ДТП, бізнесмен не підтвердив і не спростував. Чи відомо Ярославському, де були авто з його кортежу, поки він спав, бізнесмен відповів: "Спитайте у кортежу".
  • В МВС заявили, що поліція викличе Ярославського на допит як можливого учасника ДТП під Харковом.
  • На місці аварії залишилися деталі з Mercedes-Benz: на таких їздить Ярославський.
  • Ярославський покинув межі України — вилетів до Лондона. В його компанії DCH заявили, що за кермом був не бізнесмен, а "водій, який працює в одній з допоміжних служб DCH": "Вночі, направляючись до Харкова для паркування автомобіля, він в умовах обмеженої видимості скоїв наїзд на перешкоду, характер якої в ході руху не розпізнав".
  • Водію, який заявив, що був за кермом під час смертельної ДТП на трасі поблизу Чугуєва, оголосили підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 286 та ч. 3 ст. 135 (порушення правил дорожнього руху; залишення в небезпеці, що спричинило смерть людини).
На початок