У Кропивницькому люди заблокували вхід до автобуса через те, що пускали туди тільки 10 пасажирів

У Кропивницькому люди заблокували вхід до автобуса через те, що пускали туди тільки 10 пасажирів

У Кропивницькому люди заблокували вхід до автобуса через те, що пускали туди тільки 10 пасажирів

У Кропивницькому через обмеження кількості пасажирів в автобусах та тролейбусах стався конфлікт на зупинці громадського транспорту. Люди заблокували вхід до автобуса №274 через те, що пускали туди тільки десять пасажирів. Розбиратись у ситуації приїхали поліцейські.

13.30. На зупинці "Площа Богдана Хмельницького" у Кропивницькому стоїть автобус 274-го маршруту. Люди не відпускають автобус. Кропивничанин Сергій Бондаренко каже – стоїть півтори години, не може сісти у третій автобус. Хотів зайти у цей, виявився одинадцятим, йому відмовили. "Я зараз впаду тут, мене швидка забере, я на штучній нирці. У людей немає співчуття", – каже чоловік.

Кондукторка Наталія Гайдай пояснює – працюють за умовами карантину. "Десять чоловік сидить у салоні! Ось, зайдіть, перевірте! Треба їхати на роботу, бо автобус без кондуктора не виїде".

Поліцейський Микола Запорожець виїзжає сьогодні на подібний виклик не вперше: "Сьогодні вже втретє, мабуть. Яке рішення в цій ситуації – не маю уяви. Як діяти? Не знаю, немає ніякої інструкції. Порушення немає, тим не менш, нічого не працює".

Кропивничанка Алла Орлик вважає, що небезпека є в подібному скупченні людей: "Це питання треба було вирішити, як перевозити людей. На селище Нове ми по іншому не можем попасти, після обіду можна було електричкою, але не ходить вже. Тепер дивіться, що виходить – зібрано близько сотні людей, про який карантин і безпеку може йти мова?"

Виконують постанову уряду, возити понад десятеро людей не мають права – каже заступник директора підприємства "Електротранс" Валерій Музичук. "Нам сьогодні забороняється перевозити більше, ніж десятеро людей в тролейбусах, автобусах, транспортних засобах. Такий ажіотаж сьогодні перший день. Так, є проблема. Ми не маємо більше транспорту, щоб добавити і зменшити інтервал. Ми повинні виконати постанову уряду".

14-та година. Зупинка "Готель Київ".

У тролейбусі має бути не більше десяти пасажирів – каже кондукторка Ольга Якуніна: "Люди добрі, не треба! Я маю право взяти десятьох людей. Вийшли три – я беру три".

Двадцять хвилин чекає на маршрутку, каже Яна Крижан. "Я думаю, люди поводять себе неадекватно, тому що треба якось діяти, якщо так сталося".

Залишитись вдома не може, розповідає пенсіонерка Валентина Максімова. "Вірус віросом, а їсти щось треба? Якщо діти на роботі, то я щось маю купити. Ось іду в магазин, щоб хоч на тиждень було".

Людей розуміє – говорить водій маршрутки №8 Петро Безверхий. "Працюємо дуже погано, я вам чесно скажу, ось дивіться – десятеро сидять в салоні, інші просяться їхати, а їхати… Вони все прекрасно розуміють, але треба добираться, транспорту не вистачає, дев'ять машин на маршруті, водії залишають машини, кажуть, краще вдома сидіти, ніж так працювати".

Всього у Кропивницькому на маршрутах сьогодні 26 автобусів і 30 тролейбусів комунального підприємства "Електротранс" - розповів Суспільному заступник директора Валерій Музичук.

На початок