17 дітей з Тернополя поїхали на відпочинок в Карпати

17 дітей з Тернополя поїхали на відпочинок в Карпати

17 дітей з Тернополя поїхали на відпочинок в Карпати
Фото:Діана Ярошенко/Суспільне

На два дні в Карпати вирушили діти з тернопільського "Карітасу". Вони учасники проєкту "Соціально-педагогічна робота з молоддю". Про це Суспільному працівниця благодійного фонду Аліна Муц.

За її словами, частину грошей на цю екскурсію діти зібрали самі. Вони колядували, а також робили декоровані свічки і продавали їх. Також долучилися благодійники.

Олена та Ігор Зборовські провели до автобуса свою доньку Дарину. Це її перша поїздка.

"Вона сама ніколи не їздила з класом. Звичайно, що їм потрібно відпочити. В них цей такий великий проєкт був, вони постійно були зайняті, після школи бігли сюди відразу на всякі майстеркласи. Їм потрібна ця поїздка", – каже Олена Зборовська.

Дарина під час відпочинку в Карпатах святкуватиме свій 12-й день народження.

"Я дуже хочу побачити Говерлу, Карпати і мене емоції переповнюють. Я дуже щаслива, що я поїду зі своїми друзями", – каже Дарина.

17 дітей з Тернополя поїхали на відпочинок в Карпати
17 дітей з Тернополя поїхали на відпочинок в Карпати. Фото:Діана Ярошенко/Суспільне

Загалом на екскурсію їдуть 17 дітей та четверо дорослих. Це перша поїздка за три роки. Раніше екскурсій не проводили через пандемію коронавірусу.

"Ми будемо проживати в Яблуниці. В нас організовані екскурсії. Це місто Яремче, музеї. Заплановане в поїздці харчування для дітей. Також ми з собою беремо готову їжу, щоб діти могли перекусити десь в дорозі, якщо зголодніють", каже соціальна педагогиня тернопільського "Карітасу" Аліна Муц.

Що відомо

  • Діти з Тернопільщини поїхали на відпочинок у літній табір
На початок