Розклад трансляцій шостого дня Олімпіади-2022 (четвер, 10 лютого): що і коли дивитись

Розклад трансляцій шостого дня Олімпіади-2022 (четвер, 10 лютого): що і коли дивитись

Розклад трансляцій шостого дня Олімпіади-2022 (четвер, 10 лютого): що і коли дивитись
Колаж Марія Тучка

Розклад трансляцій телеканалу UA: Перший та сайту Суспільне Спорт.

У шостий день Олімпійських ігор у Пекіні будуть розіграні ще вісім комплектів нагород. Змагання шостого дня Олімпіади-2022 відбудуться у четвер, 10 лютого.

Серед медалей, які розіграють у шостий змагальний день - два турніри зі сноубордингу (чоловічий сноуборд-кросс та жіночий хафпайп). Також боротьба за нагороди проходитиме у комбінації, класиці на 10 км у лижних перегонах, чоловічому фігурному катанні, командному турнірі з лижної акробатики, санному спорті та ковзанярському спорті.

Трансляції на сайті Суспільне Спорт проводяться на чотирьох плеєрах. Їх можна знайти за номерними вказівниками - 1, 2, 3 та 4. На плеєрах відбуватимуться трансляції різних спортивних подій, а для їхнього перегляду потрібно авторизуватися за допомогою соціальних мереж чи через електронну поштову скриньку.

Розклад трансляцій Олімпіади у четвер, 10 лютого

Трансляція №1

  • 03:30 - 08:00. Фігурне катання: чоловіки, довільна програма
  • 09:00 - 10:40. Лижні перегони: жінки, 10 км, класичний стиль
  • 10:40 - 13:00. Хокей: Фінляндія - Словаччина, чоловіки
  • 13:00 - 14:50. Фристайл: лижна акробатика, командні змагання
  • 15:30 - 16:45. Санний спорт: командні змагання

Трансляція №2

  • 04:30 - 07:00. Гірськолижний спорт: комбінація, даунгілл
  • 08:15 - 10:00. Гірськолижний спорт: комбінація, слалом
  • 14:00 - 15:30. Ковзанярський спорт: жінки, 5000 м

Трансляція №3

  • 03:30 - 07:00. Скелетон: чоловіки, перша-друга спроби
  • 08:00 - 09:40. Сноубординг: сноуборд-кросс, чоловіки, фінал
  • 15:00 - 17:20. Хокей: Канада - Німеччина, чоловіки

Трансляція №4

  • 03:30 - 04:50. Сноубординг: жінки, хафпайп, кваліфікація
  • 05:15 - 06:40. Сноубординг: сноубордкросс, чоловіки, кваліфікація
  • 09:00 - 10:40. Лижні перегони: жінки, 10 км, класичний стиль (наживо)
  • 11:10 - 13:00. Фігурне катання: чоловіки, довільна програма (повтор)
  • 13:00 - 14:30. Фристайл: лижна акробатика, команда (наживо)
  • 14:30 - 15:30. Фігурне катання: чоловіки, довільна програма (повтор)
  • 15:30 - 16:50. Санний спорт: команда (наживо)
Читайте також: Розклад виступів українців у 6-й день Олімпіади-2022 (четвер, 10 лютого): хто й коли змагається
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо