П’ять фільмів про Зимові Олімпійські ігри

П’ять фільмів про Зимові Олімпійські ігри

П’ять фільмів про Зимові Олімпійські ігри

У Пекіні тривають зимові Олімпійські ігри, а Суспільне Культура зібрало добірку тематичних фільмів. Історії про жагу до перемоги, мотивацію, але, на жаль, і поразки. Проте ви співпереживатимете кожному з героїв!

Едді "Орел"

Біографічна історія про першого британського олімпійського стрибуна з трампліна Майкла "Едді" Едвардса. Він вважається найгіршим стрибуном в історії, проте його виступ та історія – покорили вболівальників з усього світу і зробила його легендою. Фільм показує спроби підготовки Едді потрапити на Зимові Олімпійські ігри у 1988 році.

"Диво"

Ще одна реальна історія, яка трапилась на Олімпіаді у 1980 році. Хокейна команда США зробила неможливе і під час фінального раунду обіграла команду СРСР. У фільмі грали й реальні хокеїсти, а головну роль тренера зіграв Курт Рассел.

"Золотий лід"

Вередлива фігуристка та травмований хокеїст стають у пару та попри конфлікти намагаються потрапити на Зимові Олімпійські ігри. Через свою популярність романтична комедія породила велику кількість сиквелів.

"Швидкісний спуск"

Комедія, натхнена історією четвірки бобслеїстів з Ямайки, які брали участь в Зимових Олімпійських іграх 1988 року. Фільм планувався спочатку як драма, проте жанр змінили на спортивну комедію, що розповідає про намагання команди навчитися бобслею за кілька місяців до Олімпіади й все ж таки здійснити мрію.

"Я, Тоня"

Біографічна драма про найскандальнішу фігуристку Америки Тоню Хардінг. Стрічка розповідає про події у житті Тоні, від перших успіхів у спорті до участі у можливому нападі на конкурентку. Роль жорсткої матері Тоні – зіграла Еллісон Дженні. За неї вона отримала премію Оскар.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад