Розклад виступів українців у другий день Олімпіади-2022 (неділя, 6 лютого): хто та коли змагається

Розклад виступів українців у другий день Олімпіади-2022 (неділя, 6 лютого): хто та коли змагається

Розклад виступів українців у другий день Олімпіади-2022 (неділя, 6 лютого): хто та коли змагається
FIL

Українці змагатимуться в п'яти видах спорту.

Олімпіада-2022 продовжує набирати обертів. Після офіційної церемонії відкриття та першого змагального дня, спортсмени змагатимуться в другий день - неділю, 6 лютого.

У цей змагальний день українці виступатимуть в п'яти видах спорту. Розпочне змагальний день Анастасія Шаботова - українська фігуристка виступить у короткій програмі в командному турнірі. Вона намагатиметься виконати потрійний аксель - елемент, який на Олімпійським іграм підкорювався лише трьом фігуристкам до неї.

Також у цей день дебютуватиме Іван Ковбаснюк - український гірськолижник змагатиметься в даунгіллі. А за вихід до фіналу змагань в стрибках з трампліна боротиметься Євген Марусяк, тоді як Антон Дукач та Андрій Мандзій - за вихід у четвертий заїзд в санному спорті.

Розклад виступів українців на Олімпіаді-2022: другий день (неділя, 6 лютого)

  • 03:30. Анастасія Шаботова: фігурне катання (командний турнір, жіноча коротка програма)
  • 05:00. Іван Ковбаснюк: гірськолижний спорт (даунгілл)
  • 09:00. Руслан Перехода, Олексій Красовський: лижні перегони (скіатлон)
  • 13:00. Євген Марусяк: стрибки з трампліна (перший раунд)
  • 13:30. Антон Дукач, Андрій Мандзій: санний спорт (третій та четвертий заїзд)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Трансляція Олімпіади-2022 - тут

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо