Кінофестиваль Docudays UA у 2022 році пройде у гібридному форматі

Кінофестиваль Docudays UA у 2022 році пройде у гібридному форматі

Кінофестиваль Docudays UA у 2022 році пройде у гібридному форматі
Facebook

19-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходитиме у гібридному форматі — на кількох локаціях Києва та онлайн.

Про це повідомляє пресслужба Docudays UA.

"Фестиваль відбудеться з 25 березня по 3 квітня 2022 року у гібридному форматі — одразу на кількох локаціях Києва та онлайн", — йдеться у повідомленні.

Ukrainian Doc Preview

Організатори фестивалю також зазначили, що цьогоріч запрошеними тьюторами презентації документальних повнометражних фільмів Ukrainian Doc Preview стануть: членкиня консультативних рад B2B Doc і DMZ Docs Бріджит ОʼШі, менеджерка ринків на IDFA Forum Селін Мура та режисер монтажу документального кіно Кутайба Бархамджі.

Прийняття заявок на Ukrainian Doc Preview триватиме до 13 лютого. Протягом 21–23 березня відібрані учасники/-ці отримають можливість долучитися до воркшопу. Тьюторки Мура та О’Ші поділяться досвідом, як успішно презентувати проєкт міжнародній кіноіндустрії. А від режисера Бархамджі команди проєктів отримають індивідуальні консультації з монтажу.

Подати заявку на Ukrainian Doc Preview можна за посиланням.

Що відомо

  • У 2021 році 18-й Docudays UA оголосив переможців та переможниць. Серед українських призерів – стрічка про народного художника Івана Приходька та фільм про Dakh Daughters.
  • Docudays UA оголосив конкурс проєктів фільмів Civil Pitch 2.0. Прийом заявок триватиме по 18 лютого 2022 року.

Читайте також:

Держкіно оголосило 18-й конкурсний відбір кінопроєктів. Напрями та умови

В Україні розпочався конкурс на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA 4

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад