На Полтавщині двоє підлітків викрали автомобіль

На Полтавщині двоє підлітків викрали автомобіль

На Полтавщині двоє підлітків викрали автомобіль
Фото: Поліція Полтавщини

У Кременчуці двоє неповнолітніх хлопців викрали авто у жінки. Щодо події розпочала кримінальне провадження. Про це повідомили на сайті поліції Полтавської області.

За даними слідства, двоє хлопців віком 12-ти та 13-ти років викрали автомобіль «Volkswagen Touareg», який був припаркований поблизу багатоповерхівки у мікрорайоні Молодіжний у Кременчуці. Про те, що автомобіль зник поліцію повідомила 35-річна власниця авто.

На Полтавщині двоє підлітків викрали автомобіль
Автомобіль, який викрали підлітки. Фото: Поліція Полтавщини

Ключі від транспорту жінки взяв один із хлопців, коли прийшов у гості до знайомого, йдеться у повідомленні. Разом з іншим юнаком увечері вони викрали автомобіль. Його знайшли згодом у гаражі. Нині поліцейські встановлюють обставини справи.

Щодо події розпочали кримінальне провадження за частиною другою статті «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Санкція – від п'яти до восьми років позбавлення волі.це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування.

Питання про притягнення до відповідальності дітей має вирішувати суд, оскільки вони не досягли 14-річного віку з якого може наставати кримінальна відповідальність неповнолітніх.

Вибір редакції

На початок