Борги за світло. На Запоріжжі відключили понад дві тисячі споживачів протягом двох днів

Борги за світло. На Запоріжжі відключили понад дві тисячі споживачів протягом двох днів

Борги за світло. На Запоріжжі відключили понад дві тисячі споживачів протягом двох днів
Freepik

З 31 січня ПАТ "Запоріжжяобленерго" розпочало відключення споживачів, які заборгували підприємству за спожиту електроенергію. Протягом понеділка-вівторка припинили електропостачання 2197 боржників.

Про це третього лютого повідомили у пресслужбі ПАТ "Запоріжжяобленерго".

Попередження про відключення боржники отримали не менше ніж за п'ять діб, згідно з законодавством. Як повідомляє розподільник електроенергії, третина зі сповіщених споживачів погасили борги та уникнули відключення.

На підприємстві попереджають, що відключення торкнеться всіх боржників, тому просять тих, у кого є сумніви щодо розміру та періоду заборгованості звертатися до колцентру "Запоріжжяобленерго" за номером 0-800-304-502 або до столів довідок РЕМів, якщо заборгованість утворилася до 31 грудня 2018 року чи до поточного електропостачальника, якщо заборгованість утворилася з 1 січня 2019 року.

Як раніше зазначав енергорозподільник, під час перебування області в "червоній" зоні (згідно із Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж") заборонялося відключати побутових споживачів за борги. З 30 грудня Запорізька область перейшла до "жовтої" зони епідемічної небезпеки, тож відключення боржників поновили.

Також у пресслужбі розподільника електроенергії нагадали, що повторне підключення можливе тільки після повного погашення боргу і після сплати вартості підключення.

Що відомо

  • До складу ПАТ „Запоріжжяобленерго” входять: Запорізькі міські електричні мережі (ЗМЕМ); Запорізькі високовольтні електричні мережі (ЗВЕМ); Мелітопольські високовольтні електричні мережі (МВЕМ); Кам`янсько-Дніпровський та Запорізький райони електричних мереж; Мелітопольський, Бердянський, Василівський, Вільнянський, Оріхівський, Пологівський, Токмацький та Якимівський міжрайонні райони електромереж; структурний підрозділ з експлуатації та ремонту будівель та споруд.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Вибір редакції

На початок