У Києві відновлять районні ради. Їх повноваження та кількість визначить Київрада

У Києві відновлять районні ради. Їх повноваження та кількість визначить Київрада

У Києві відновлять районні ради. Їх повноваження та кількість визначить Київрада
УНІАН

Київська міська рада прийняла рішення про ліквідацію районних державних адміністрацій (замість них мають створити департаменти) і про відновлення районних рад. Також буде створено підготовчу групу з питань визначення чисельності та повноважень органів місцевого самоврядування у місті Києві.

Попередньо відомо, що восени 2022 року мають відбутись демократичні вибори до районних в місті Києві рад з дотриманням основних принципів Європейської хартії місцевого самоврядування.

У Київраді буде створено підготовчу групу з питань визначення чисельності та повноважень районних у місті Києві рад та затверджено її персональний склад.

"Ми усвідомлюємо, що завершення процесу децентралізації у столиці передбачає в тому числі утворення районних в місті Києві рад та їх виконавчих органів. Наразі в Києві створено підготовчу групу з питань визначення чисельності та повноважень рад. Буде враховано думку депутатів, службовців, експертів та представників громади щодо утворення ефективних органів місцевого самоврядування в районах. Згодом буде сформовано проєкти рішень та винесено на розгляд профільних постійних комісій Київської міської ради", – цитує пресслужба ради Володимира Бондаренко.

Восени 2021 року Кличко оголосив, що ініціює розгляд Київрадою питання щодо повернення районних рад в столиці.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок