У Росії закриють Deutsche Welle після заборони в Німеччині кремлівського медіа Russia Today

У Росії закриють Deutsche Welle після заборони в Німеччині кремлівського медіа Russia Today

У Росії закриють Deutsche Welle після заборони в Німеччині кремлівського медіа Russia Today
Фото: Pexels

Міністерство закордонних справ Росії заборонило роботу німецького державного телеканалу Deutsche Welle. Такі дії влада Росії аргументувала як відповідь на блокування прокремлівського YouTube-каналу Russia Today у Німеччині. Про це повідомляє пресслужба МЗС Росії.

"У рамках оголошених 2 лютого заходів у відповідь на недружні дії ФРН щодо заборони супутникового та іншого мовлення німецькомовного телеканалу "RT DE" російська сторона має намір у відповідь реалізувати перший етап заходів", – ідеться у повідомленні.

Так, влада РФ позбавить акредитації всіх співробітників російського бюро Deutsche Welle, кореспондентський пункт буде закрито, супутникове та інше мовлення припинено, а також буде ініційовано процедуру визнання компанії іноземним агентом.

Також співробітникам DW заборонять в'їзд до Росії. Як зазанчається, оголошені у четвер заходи – лише перший етап реакції РФ.

"Інформація про наступні етапи заходів у відповідь буде своєчасно опублікована", – йдеться в повідомленні.

Генеральний директор DW Пітер Лімбур заявив, що це рішення лише зміцнить рішучість DW висвітлювати події в Росії.

"Це ще одна ознака того, що російський уряд не зацікавлений у свободі преси та свободі думок. Навіть якщо нам доведеться покинути країну, ми активніше висвітлюватимемо країну. Ми не просто ігноруватимемо те, що відбувається в Росії, ми повідомлятимемо. І робитимемо все більше і більше", – сказав Лімбург в інтерв'ю DW.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок